Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltételes módú szerződést is...

Feltételes módú szerződést is lehet kötni?

Figyelt kérdés

Nem így kellett volna megfogalmaznom,de azt szeretném tudni hogy csak fix kikötésű, egyenes megfogalmazásúnak kell lennie egy szerződésnek?

Vagy lehet-e olyan szerződést is kötni amelyben mondjuk megígérem hogy bevételt generálhatok vele,de viszont ugye ez nem biztos. Szóval létezik-e ilyen, ha igen akkor perelhető, tamadható vagyok-e ha nem tudok teljesíteni? De nem is ígértem hogy teljesítem, hanem csak azt hogy lehet.



ápr. 1. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen csaló kókler kontárok szoktak ilyen szerződéseket kötni burkolásra meg miegymásra.


Az a hülye aki aláírja nem aki fogalmazza

ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha én csak pozitívot ígérek vele, amiből káruk nem származik, viszont nem tudom garantálni, tehát igazából csak jól járhatnak vele, ha nem, akkor sincs baj belőle.

Ilyet szeretnék.

ápr. 1. 13:50
 3/11 DK-s ***** válasza:

Gyakorlatilag bármire írhattok szerződést.


Az a lényeg, hogy a szerződésben meg legyen pontosan fogalmazva, hogy miben akartok megállapodni.


A feltételes módú bevétel-generáláshoz szeretnél tőle valamit. Igaz?


Mit?

ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt hogy csak és kizárólag azt használhatja a következő x időben, másét nem. Ami ugyancsak semmi hátrányt nem okozhat neki.

Viszont ha a piacon lesz majd ellenfelem mert másnak is megtetszik azon gondolkozom mivan ha majd szerződést akarnak bontani.

Tehát azt is úgy kellene megírni hogy ha alá írja, márpedig alá akarja írni, ha ezzel csak javíthat a helyzetén, viszont ne akarja megbontani.

ápr. 1. 15:40
 5/11 A kérdező kommentje:

Amikor majd másolni akarnak engem, de nem tudják azt amit én, akkor jól beletörjön a bicskájuk, úgy hogy még fizettek is érte, mert nem tudták azt amivel én előrébb jártam egy lépéssel.

Ez az én ötletem, maradjon csak az enyém, nem kell másolgatni.

ápr. 1. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Őrült vagy
ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyok inkább őrült mint hogy maradjak a mókuskerékben, vagy hogy mások arassák le a babérokat, van ebből elég.
ápr. 1. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Munka nélkül akarsz pénzt a semmire. Előbb értéket kell teremtened ahhoz hogy pénzt keressél.

Ha ilyen szerződéseket próbálsz alaíratni emberekkel akkor elvisznek börtönbe csalásért.


Vannak kétkezi munkák is amivel milliókat lehet keresni, csak ahhoz elszántság és szorgalom kell.

ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amivel értéket teremtek alapból és kárt nem okozok vele , azért nem visznek el, másik az hogy ez alapból értékhez kötődik, a kétkezi munka régebben meg volt rendesen, a tőke is meg van, majd aki akar az dolgozik továbbra is kétkezi munkát, meghagyom másoknak, én ésszel fogom most már megkeresni a pénzt, mivel sokkal több időt szeretnék azzal tölteni akit boldoggá is szeretnék tenni.

Szóval megteremtem én a saját utam, aki meg akarja dolgozza magát szét a millióiért, meghagyom nekik.

ápr. 1. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Tipikus csöves duma, nem fog aláírni neked senki semmit a semmire
ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!