Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jól van ez így,...

Szerintetek jól van ez így, hogy az ártalmatlan fű be van tiltva?

Figyelt kérdés

Még orvosi használatra sem engedélyezett, pedig bizonyitottan sok betegségre hatásos és egészségesebb mint a kemikáliák, ha van nálad akár csak 0.5g a rendőrségen kötsz ki, de a százmilliók életét megkeserítő alkohol orba szájba tukmálva van, a könnyen túladagolható erős függőséget okozó ópiátokat könnyedén felirják.

Milyen rendszer ez?


ápr. 26. 23:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
18%

A drog kérdés ugyanaz az eset mint a fegyvertartás kérdése.

Néhány nagypofájú idióta aki még nem látott éles fegyvert megmondja a frankót. Neki mindegy hogy egy 22-esről sportpuskáról van szó vagy egy 30 milliméteres gépágyúról. Neki az a lényeg hogy csöve van tiltsuk be.

ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi lennék, az ilyen propagandakérdések mögött milyen arányban vannak a betegekért aggódók és a következő adagért reszketők.
ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

12.-es ebből is látszik a hozzá nem értésed.

A fű nem egy kemény drog, nem okoz fizikai függőséget, nincs olyan hogy valaki a fűért reszkessen.

Egyébként én személy szerint nem használom, használtam, de jelenleg mivel nem olcsó nem használom.

És nem aggódom én semmi miatt, felvetettem dolgot, tudtommal ezért van az oldal.

Te tipikusan az az ember vagy akinek nincs külömbség a fű és a heroin között.

ápr. 27. 01:08
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

#6 "Azért hollandia nem esett szét. Nemsokára kiderül mi lesz a németeknél."

A hollandoknál jelentősen nőtt a drogfogyasztás és drogbandák jelentek meg más drogok előállítására is, Európa egyik legnagyobb forrásává váltak.

[link]

[link]

[link]

2010-ben a fiatal felnőttek közel 10%-a volt kannabisz használó, 2017-ben már 17,5%, miközben a többi drog használata is jelentősen emelkedett és az alkoholbetegek számában is növekedés volt nem csökkenés.

ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
#12 Mindig kiderül, hogy senki nem a betegekért aggódik a kérdés kiírásakor vagy támogatásakor.
ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

#13 "12.-es ebből is látszik a hozzá nem értésed.

A fű nem egy kemény drog, nem okoz fizikai függőséget, nincs olyan hogy valaki a fűért reszkessen."

Nem, ebből az látszik, hogy te a drogosok propagandáját tolod/hiszed.

A marihuána is függőséget okoz, az agyban is kimutatható elváltozásokkal.

[link]

ápr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

14. mindenhol emelkedett a drogfogyasztás, franciaországban nem volt legalizáció és mégis. Egyébként honnan tudják hogy az amfetaminfogyasztás mennyivel emelkedett? Mindenki aki használja bejelenti? A drogbiznisz nő és nő, és semmi köze a fű legalizáláshoz. Meg persze a magyar oldalak nagyrésze a nyugati világ lejáratásán van, szeri ted magyarországon nincs drogozás?

16 igen az marihuána okozhat pszichológia függőséget, sőt rémálmaid is lehetnek egy pár napig ha huzamosabb igyeig használod, de senki sem reszket utánna, a következő adagért való reszketés a heroinistákra és az alkoholistákra igaz. Pszichológialig vágyhagysz rá, úgy ahogy egy jó kávéra, csokira, nőre stb. mert jó. És nem kell mindent elhinni amit a neten olvasol.

ápr. 27. 01:38
 18/33 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok a "fű" legalizálása mellett (bár amúgy nem zavarna, ha lehetne szívni). Viszont az már kicsapja a biztosítékot, hogy egy gyilkos kevesebb büntetést kap, mint egy fű terjesztő... Elvesz valaki egy ember életet és simán megússza 10 év alatt.
ápr. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 L.. István ***** válasza:
36%
Az ártalmatlan fű itt nő az udvaron, ma fogom nyírni.
ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
32%
Az ártalmatlan fű nincs betiltva, bárki ültethet, akinek van kertje. A veszélyes fű, vagyis a marihuána be van tiltva, ami jó dolog, csak a gyakorlatban is be kellene ezt tartatni.
ápr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!