Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jól van ez így,...

Szerintetek jól van ez így, hogy az ártalmatlan fű be van tiltva?

Figyelt kérdés

Még orvosi használatra sem engedélyezett, pedig bizonyitottan sok betegségre hatásos és egészségesebb mint a kemikáliák, ha van nálad akár csak 0.5g a rendőrségen kötsz ki, de a százmilliók életét megkeserítő alkohol orba szájba tukmálva van, a könnyen túladagolható erős függőséget okozó ópiátokat könnyedén felirják.

Milyen rendszer ez?


ápr. 26. 23:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29 Még nem olvastam el amit írtál, csak előre: bocs! Igazad volt nem így kellett volna folytatnom a vitát, jogos volt a kritikád. Amit leírtam azt tartom, csak nem ilyen módon kellett volna megtennem.

Látatlanban elnézést kérek, valóban nem úgy reagáltam ahogy kellett volna miközben végre normálisan vitáztunk. Az meg tényleg nem volt helyes hogy megkérdőjeleztem a munkádat.

ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én is bocsánatot kérek, nálam is kissé elszabadultak az indulatok a végére. Szerintem nézőpontjaink közeledni nem fognak, csak felhergeljük egymást, így magam részéről inkább valami konstruktívabbal tölteném a hétvége hátralévő részét. Legyen szép napod.
ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
#32 Viszont kívánom! Ez nyilván olyan téma ami mindkettőnknél nagyon éles és határozott a véleményünk. Itt én voltam aki kicsúszott a vitából, túlhergeltem magam.
ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!