Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni a napiszar.com...

PunkLayla kérdése:

Mit lehet tenni a napiszar.com oldal beszüntetése érdekében?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a segítségét kérem, aki velem ért egyet!

Az első kommnent ez lesz: felkerültél majom? A válaszom nem, még nem, de kitudja lehet, hogy holnap majd ott látsz a címlapon, mint a nap szépe...Ki tudja...

Nem értek az oldallal egyet, és tisztába vagyok azzal, hogy a közösségi oldalakról gyűjtögetik a képeket, mert egy két fiatal felrakja a meztelen fotóját...Hát igen...nem szerencsés, de attól még emberi jogokat sért az, hogy a kép tulajdonosának engedélye nélkül használja fel a napiszar a képeket.

A másik...ha a párodnak régen küldtél egy erotikus képet, de szétmentetek ő meg felrakja oda...mert hu de jó poén?

Nem értek egyet ezzel, és igen BÜNTETHETŐ, BEPERELHETŐ az oldal.

Sok barátom van fenn, akiket baromira zavar a dolog, főleg olyanokat, akik nem tették ki közösségi oldalra a képeket!

ÉN ezeket az embereket támogatom! Viszont egy ember kevés ehhez...

Ha valaki szereti...egészségre...Nincs ezeknek saját életük, de annál több idejük:) Grat gart!

Mindenkinek a segítségét kérem, aki velem ért egyet:)


2011. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Nem arról van most szó, hogy milyen képet raksz fel magadról és, hogy feltöltik. Csak nézzd körbe az oldalon, cigány cigány cigány, meleg meleg meleg, csöcs csöcs csöcs ex barátnő, ex barátnő , pár összesza*t kép és körülbelül ennyi. Nagyon színvonalas mit ne mondjak, szerintem ezt már csak elmezavarodottak nézik, mert mit ne mondjak ehhez kell egy kellemes beütés, hogy valakinek ez tetszen... Az meg, hogy mostmár olyanokat posztolhat bárki bármiről, amit nem sajnál( ti sza*otok cimszó alatt, a napiszar.com-on) azért az már durva. Teljesen normális emberek kerülnek pl. egy csaj aki jól néz ki, vagy fiú mert nincs meg 1 foga v mittudomén a lényeg, hogy nem is vicces, csak valaki "húdemegbasznám" kijelentéssel feltölti az oldalra őket.. Nagyon boldog lehet az illető biztosan, hogy indokolatlanul egy ilyen oldalon láthatja magát.. nézzetek körbe, aztán mondjátok, hogy jogos meg húdejó és értelmes az oldal... Szerintem nem nekik kéne dirigálniuk és nekünk félnünk, hanem fordítva, elvégre az "emberek" (nevezhető az ilyen embernek aki nézi ezt?) miatt működik az egész...
2012. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
32%
Semmit, mert szükség van olyan oldalakra, mint a napisz*r, szükség van szégyenfalakra, hogy egyes emberek észrevegyék magukat, és szükség van olyan oldalakra, amik emberi értékeket közvetítenek, mint például az udvariasság, hűség, szerénység, őszinteség, hit, sport, tudás, szorgalom, segítőkészség stb. nem csak a rajságot, k*rvaságot, felszínességet meg pénzéhséget... Csak sajnos a napisz*r is egyre rosszabb lett az évek során. Szinte minden poszt névnélküli internetről szedett "demegb*sznám" riban*okról szól, vagy buli fotókat mutat, vagy ánuszkapitány éppen melyik ribit tömi. Régebben jobb volt az oldal. Most csak az értéktelenség és a sz*r megy az oldalon semmi normális elgondolkodtató értékteremtő dolog nincs sajnos...
2012. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:

Igen evel teljesen egyet értek és ez az igazság


Miért kéne beszüntetni? Olyan képeket tesznek közzé, amelyeket annak tulajdonosa önként és dalolva tett közzé a nagyvilág számára. Arról nem a napiszar tehet, hogy ezzel az illető közröhej tárgyává válik.


Nem akarsz a napiszaron kikötni? Nagyon egyszerű dolgod van, ne nézz úgy ki mint egy idióta, és ne mutogasd a fotódat, akkor nincs mit kirakjanak, ilyen egyszerű.


Rakj ki magadról olyan képet, amit felvállalsz.

2012. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Még olyan 4-5 évvel ezelőtt, amikor én rájuk találtam, azt gondoltam, alapvetően jó szándék mozgatja a szerkesztőket, s valóban az a céljuk, hogy tükröt tartsanak a társadalom legalja felé, aztán kiderült számomra, hogy csak a balhé, provokáció, s így az oldal látogatottságának növelése érdekli őket a reklámbevétel céljából. Szóval nem valami "nemes" cél, hanem őket is csupán az érdekek mozgatják.


Már nagyon régen nem az az oldal, aminek egyszer indult, egy jó közösség helyett mára névtelenül mocskolódó trollok, tizenéves taknyos nethuszárok gyülekezete lett az egész. A látogatottságukon is meglátszik a dolog, pár éve még voltak napok, amikor elérték az egymilliót, mára nem maradt "csupán" az ötöde, bár még így messze állnak attól, hogy rendes munka után kelljen nézniük a szerkesztőknek.


Nálam egyébként ott vált teljesen hiteltelenné a "szabadságharc", amikor egyik nap még orrba-szájba gyalázták a Hozé nevű exchibicionista rockert vagy mi a francot, másnap meg már felvették szerkeszőnek (SeggSlaggos). Aztán folytathatnám azzal, amikor eljátszották, hogy vége az oldalnak, jönnek új szerkesztők, meg bozólaci=garas dávid, és ezt még meg is kajálta sok fogyatékos.


Szóval nem kell őket beszüntetni, megszűnnek maguktól :). Valamilyen formában már most is halottak, egyáltalán nincsen véleményformáló erejük, hiszen nem is fogalmaznak meg semmit a gyűlölködésen kívül.

2012. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

28-as: jajj ne kamuzz már. semmilyen posztot nem vesznek le. ne fényezd már a tudásod,ami nincs sok. nehéz ràjuktalálni. amerikai ip-n mennek.


és igen, aki felkerül, az megérdemli. :) mert szar.


nekem az oldalròl annyit hogy a kezdetektől nézem naponta. 2009-től már a kezdőlapom. higyjétek el,nincs annál jobb amikor egy kicsit feszült vagy mer felidegesitett a szomszéd és egyszerűen felmész és röhögsz a sok ratyin.

a napiszar. com -ot. 20ezrek nézik naponta.


a barátaidnak meg csak annyit hogy szarják le.inkább csináljanak még több videot vagy fotot magukrol,küldjék be és napiszar celebek lesznek mint Cseh Csaba.:). hatalmas sztár :)) .

2012. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

A napiszarra szükség van .

Ha valaki felkerül az csendben vállaja a következményeit .

Tudni kell , hogy milyen képeket illik magadról készíteni . Pláne , hogy kinek adod oda . Illik NORMÁLISAN viselkedni . Ha így teszel , akkor nem kerülhetsz olyan szituációba , hogy a napiszaron köss ki .

2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Attila6969 válasza:

Miért kéne beszüntetni?? Amig van téma az oldalra addig éljen!!! Aki azt írja, hogy utálja az oldalt az miért nézi?? Én amit utálok azt nem nézem. A tévét is át lehet kapcsolni vagy kikapcsolni, ha nem a szám íze szerinti műsor van. Sajnálom azokat akik akaratuk ellenére felkerülnek. De miért adnak rá okot??? Nekem egyetlen ismerősöm, rokonom sincs fent az oldalon. Amikor fényképezkednek nem tolják le a gatyájukat, nem fintorognak, nem "ratyiskodnak" stb. A napi csajok meg büszkék lehetnek magukra, "ha már vállalták a fotót" és felkerülnek az oldalra! Mert ugye oda nem azok a lányok kerülnek akik után meg sem fordulnának az utcán!!!

Élj soká napiszar.com.hu.org

2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

hát a kurv'a anyäädért vagy akkora gyökér hogy olyan képet csinálsz magadról madárember amitől utána fosol h felkerül....1 megérdemled h beszopd a fäszt

2 ha fb / máshonnan szedik le a képet akkor így jártál már hozzájárultál hogy megosztod a képet...

2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

#35-ös: azt, hogy igenis vettek le posztokat (legalábbis még 2010-ben), az nemcsak saját megfigyelésem, hanem a többi törzskommentelő is jelezte a későbbi posztokban. Egymástól független megfigyeléseket lehet tényként kezelni.


A jelen helyzetről nem tudok mit mondani. 2010-ben (és előtte) valószínűleg (valós) ügyvédi felszólítások álltak a váratlan posztlevételek mögött.

2012. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ezek eseti ügyek voltak, egy-egy poszt levételével. Nagyobb, tömegesebb posztlevételt csak kisebb oldalakon láttam, magyar szolgáltatón.
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!