Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kb5 hónapja eladtam egy...

Kb5 hónapja eladtam egy xbox360at és most telefonáltak hogy vegyem vissza mert rossz. Teendő?

Figyelt kérdés
Nyár elején vették meg, pár napja csörög a telefon hogy én már akkor rosszat küldtem.... (elötte nem nálam volt az xbox ) Most birósággal fenyegtőzik hogy ha nem veszem vissza. Mi a teendő?

2012. nov. 19. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"és ha tényleg biroságra akar menni?"


Mondd neki, hogy "HAJRÁ!".

Azért azt kétlem, hogy a vevő 5 hónap alatt csak most használta először. Ha így is van, akkor ő bukta a dolgot.

2012. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de ha tényleg elmenne akkor milenne? "van bent ismerősünk simán kiperlünk 400ezret..."
2012. nov. 19. 18:54
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bíróságra mentek,max 1szer meghallgatnak,aztán kiröhögik.Hagyjad már,mire perelnek ki 400ezret?Tipikus 12éves.Elszúrta a gépet,és most sír a szája.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
lol xdxd.... kifizette....kussoljon....ez nem igy mukodik....ismerossel meg kitorolheti
2012. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
használt cuccra alapból nem szoktak garit adni, kivéva ha az eredeti még érvényes rá, illetve ha az eladó vállal rá (max 1 hetet szoktak). 5 hónap után jönnek rá hogy elejétől fogva rossz volt, beszarás. melelsleg használt cuccoknak van rizikója, megvan a kockázat hogy adott idő után nem fog működni, míg újnál ott a garancia és javítják. ő volt a hülye, nyugodtan mehet bíroságra, kb kitörölheti vele magát, és jóval többet fog fizetni mintha venne egy vadonat új slimet kinecttel együtt.
2012. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha már akkor is rossz volt akkor nekem úgy logikus, ha még azon a héten jelzem az eladónak, hogy rossz terméket küldött ... De így azt is feltételezheti az ember, hogy nála romlott el...
2012. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele ebből nem lesz problémád.A bíróságon nem ilyen dolgokkal foglalkoznak max ha bemegy kinevetik 5 hónap után meg mi a rákot akar.
2012. nov. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
18%
Ne félj semmitől én egy nem működő xbox360-at adtam oda egy Samsung Galaxy S-ért :DDD azt mondtama srácnak hogy műkidik de nem működött az xbox :DDD
2012. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ne félj semmitől én egy nem működő xbox360-at adtam oda egy Samsung Galaxy S-ért :DDD azt mondtama srácnak hogy műkidik de nem működött az xbox :DDD"


Igazi magyar vagy. És még büszke is vagy rá. Gratulálok...

2012. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!