Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet börtönbe záratni...

Hogyan lehet börtönbe záratni (vagy más módon eljárni) a napiszar.com szerkesztőit?

Figyelt kérdés
Nem, engem nem raktak ki, nem is vagyok a szerkesztője, de azt akarom, hogy megkapják a többévi büntetésüket, mivel az jár.
2009. okt. 7. 19:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet őket jelenteni amiért mások engedélye nélkül tesznek fel képeket(de csak ha azokat a képeket nem közösségi oldalakról lopták) tehát ne legyen a képen hogy myvip mert az semmilyen szabálysértést nem von maga után.
2009. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Értem.


Nem tud valaki valamiféle kezdeményezést erre?

És azt se javasoljátok, hogy nem nézzem az oldalt meg. Sajnálom, de mi van ha éppen a családom kerül ki oda? (nem iwiw-myvipről). Ti mit szólnátok?

2009. okt. 7. 19:51
 3/40 anonim válasza:
84%

mondjuk a családod ne rakjon fel netre olyan képeket ami miatt felkerülhet??

ha felteszi mondjuk iwiwre akkor nem mindegy hogy mégegy oldalon kirakják-e?? ha meg normális képet tesz fel azt úgyse rakják ki napiszarra, csak ha olyan cink. De ezt nem értem, hogyha szégyellnek egy képet, hogy kirakják akkor minek teszik fel netre egyáltalán (bármilyen oldalra?)

2009. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem csak az én családom, akárkié. És ha az utcán lefényképezik? Kitelik tőlük.
2009. okt. 7. 20:05
 5/40 anonim válasza:
71%

sehogyse! külföldi szerveren van az egész, a rendörök tehetetlenek

különben meg nem fényképeznek azok senkit le, van elég hülye kép az iwiw-en meg itt-ott

2009. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%

Üldözési mániád van?

Sehogy.

A napiszar kiköltözött Amerikába, ott meg nagyívben tesznek rád.

Ők azt rakják ki, amit a neten találnak, illetve amit az olvasók beküldenek. Nem kell képzelődni...

Nem védeni akarom őket, de kicsit unalmas már a sok napiszaros/puruttyás ... stb. kérdés.

2009. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Engem ugyan nem érdekel milyen szerveren vannak.

Üldözési mánia? Jó film.

És ezektől minden kitelik.

2009. okt. 7. 20:22
 8/40 anonim ***** válasza:
65%
usa 4eWa...szólásszabadság...hallottál már róla? <3napiszar<3
2009. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehetne munkatáborba zárni azokat akik fent vannak rajta mint díszállat?
2009. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Szólásszabadság? Érdekes. Nyilván akkor te nem vagy fent se iwiwen, se myvipen, nem élsz, nem internetezel.
2009. okt. 7. 20:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!