Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet börtönbe záratni...

Hogyan lehet börtönbe záratni (vagy más módon eljárni) a napiszar.com szerkesztőit?

Figyelt kérdés
Nem, engem nem raktak ki, nem is vagyok a szerkesztője, de azt akarom, hogy megkapják a többévi büntetésüket, mivel az jár.
2009. okt. 7. 19:46
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
valami kur**k
2009. okt. 7. 20:45
 22/40 anonim ***** válasza:
57%

a napiszar jó oldal

ha meg cinkes képet tettél fel magadról az a te bajod

2009. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
57%
a puruttya is jó ^^
2009. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Szerintem baj van veletek. Nem tettem fel semmit. Hogy nem bírjátok felfogni?

Kit érdekel mi jó? Komolyan mondom, biztos buktatok szövegértésből.

2009. okt. 7. 21:14
 25/40 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez a kérdés is fent lesz... :DDDDDDD
2009. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
62%

Ahogy akarod, bár nagyon beégeted magad, ha ilyenekhez folyamodsz... Közösségi portálról beszélsz, és a napiszar szerkesztői/tulajdonosai sem kémek, meg Chuck Norrisok, hogy tőlük minden kiteljen! Ami a neten van, köztulajdon...:D

-ReapeR-23/F

2009. okt. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
81%
De hogyha nincs fent képed ( a napiszaron) sem anyádnak, sem a szomszédodnak sem bárkinek akit személyesen ismersz, akkor miért akarod őket feljelenteni!? Mert csúnya, rossz, szemét emberek!? Hát basszus vegyél egy könyvet és foglald el magad, művelődj, ne ilyen hülyeségekkel foglalkozz. Normálisan válaszolva a kérdésedre, nem tudod őket feljelenteni. Amit mások feltöltenek a zinternetre az köztulajdonná válik, így amennyiben nem törvénysértést követnek el vele ( nem azt követnek el vele), jogosan használják fel a képedet. Mint ahogy a T-mobile, meg Matáv is jogosan tárcsázza fel a telefonszámod a legújabb reklámszöveggel, ha vagy olyan hülye, hogy ilyen oldalra kiteszed a tel. számod. Sajna ez van, törődj bele.
2009. okt. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
SOk a hülye na.
2009. okt. 8. 05:42
 29/40 A kérdező kommentje:
Sebaj, szerencsére törölték az oldalt megint.
2009. okt. 8. 05:43
 30/40 anonim válasza:
81%
nem törölték-.-"
2009. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!