Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Innen kb mennyi idő lehet még...

Innen kb mennyi idő lehet még elérni a látványosan sportos testalkatot?

Figyelt kérdés

Jelentős túlsúllyal kezdtem kb 35 kilóval a normálnak mondható testsúlyom felett.


Most vagyok a normál testsúly felső határa alatt picivel.

Testalkatom kb most tényleg ez a "semmilyen" átlagos normál. A háttér ismeretében kb fel sem merülne bárkiben hogy ebben milyen hatalmas munkám van. Folyamatos sportos életmóddal, és tudatos étkezéssel kb mennyi idő, mire lesz valami látszatja. Úgy értem olyan alkat, amire ha bárki ránéz, és nem ismer, azt látja, hogy na igen, ez egy sportos figura.


2023. ápr. 12. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 2 év, ah alatt biztosan…

De persze, ha testképzavarod van, akkor te nem fogod magad annak látni akkor sem.

2023. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Mégis ki az isten nézne rád, mikor ruhában vagy
2023. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Kívánom neked, hogy sikerüljön, de szerencsés genetikai is kell hozzá.

A 35 kiló nem kevés, olyan mértékű fogyással csak nagyon kevesek tudnak sportos alakot felvenni, bár nem is teljesen lehetetlen, de a többség a sok fölösleges, lógó bőrrel szembesül.

A "mikorra" tőled is függ, de nem feltétlenül érdemes siettetni afolyamatot, időt kell adni a bőrnek is a regenálódásra, ha eddig sikerült feszesen tartani, szerencsés is vagy, nem csak kizartó.

2023. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Nehéz megmondani, mert attól függ hogy mennyire vagy hatékony. 2+ év alatt már el lehet érni valamit.

#2-nek: lapos has, széles vállak, nagy mellkas ruhán keresztül is látszik, pólóban pedig pláne.

2023. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Elég lapos has vagy te ..
2023. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
57%
2-3 év, sok munka.
2023. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont 35kg környékén adtam le (pontosabban 34 :D), mindezt 8 hónap alatt.


Elértem úgymond a magasságomhoz képest egy felsőbb határt (170cm, 72kg) és erre elkezdtem izmot építeni. Ez volt másfél éve.

Mindenre odafigyelek, komolyan veszek mindent (nyilván az elején voltak hibák tudás terén, ezért sok dolog nem volt annyira "optimális", mint most) és most vagyok olyan szinten, hogy viszonylag elégedett vagyok.

Illetve a környezetem is sorra jegyzi meg, hogy látszik, hogy eljárok edzeni. De ez, mint írták fentebb is, genetika is.


Másfél év kemény meló. Viszont, én azt ajánlom neked, hogy még ne kezdj el izmot növelni.

Menj le egy alacsonyabb testzsírra, és utána szépen lassan építkezz. Ha erre akarsz izmot építeni, akkor még 1x tuti kell szálkásítanod (mint most nekem, bár én már a végénél vagyok, 82kgról 71kg). Nyilván ez egyéni döntés, de a tapasztalatom alapján hülyeség lenne azonnal izmot építened.

2023. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!