Balett? Spicc?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok adni olyan ötleteket balett táncot amibe csak spiccbe kell állni? Köszönöm.

#balett #spicc cipő #Csak spicc
2023. júl. 13. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a spicc cipő nem játék, sok-sok év folyamatos tanulás és edzés kell a biztonságos használatához. találj ki magadnak valami más hülyeséget, ha már tényleg csak ilyen tiktokon terjedő baromságokkal tudod agyonütni az idődet. egyél mosószert, vagy mittudomén.
2023. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
,,Kedves,, 1.válaszoló! Én biztonságosan tudom használni, és van sok sok év tapasztalatom. Mivel én jártam balettra nagyon sokáig, de mamám születésnapjára ami most lesz valami különlegeset szeretnék adni ami emlékezetes, ezért úgy gondoltam hogy egy balett előadást adok neki amit én tervezek meg és minden megvan de kevés az olyan benne amiben spiccelni kell, és nincs ötletem most így hirtelen de nem sok időm van már és meg is kell tanulnom, így kértem segítséget hátha valakinek van jó ötlete. Nem tiktokról szedtem és nem is használom a tiktokot és nekem nincs is tiktokom. Sajnálom ha így gondolod és hogy egy barom vagyok, de szerintem én csak egy jó ajándékot akarok adni amihez kértem segítséget.
2023. júl. 14. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
még balettozott is, és mégis ilyen hülye... mondd hogy kamu kérlek. amúgy ha balettoztál, és volt spicc cipőd is (nem csak a kis kamu mesédben hanem a valóságban), akkor krva egyszerű, válassz ki egyet a saját repertoárodból. mi mégis honnan tudjuk, hogy mi az a szint, amire a mestered alkalmasnak tart?
2023. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát amúgy azt mindet látta már sokszor és nem akarom hogy megint azt nézze.
2023. júl. 22. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!