Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasról hogy lehet fogyni?

Hasról hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
vékony vagyok,semmim sem dagadt,csak van egy kis hasam,nem lapos.meg ha leülök picit kibuggyan.de már mindent megpróbáltam,ha hasizmozok nem megy le.ha odafigyelek az étkezésre akkor sem a hasam megy le hanem más:(amúgy amúgy mega kis háj alatt nagyon izmos:(de már mindent csináltam és a hasam ami nem megy le:(
2009. jan. 2. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha leulsz es eloregornyedsz akkor az teljesen normalis.

Huzd ki magad akkor is ott van? Akkor mar nincs ott? Csoda tortent? :D

(Tigi)

2009. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
az 1általán nem gond, ha van egy kis hájacska. attól még lehet nagyon jó alakod. próbálj felüléseket csinálni naponta ha bírod akkor 50-et 1-2 hétig, hátha segít :D vagy persze nyáron menj úszni. én sem vok vastag és nekem az úszástól látszik az izom a hasamon ha kifeszítem :D
2009. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

A hasizom attol latszik legfokepp, hogy nincs rajtad zsir.

Lehet akarmilyen izmos a hasad, ha van rajta akar fel centi is akkor mar nem lesz kockas.

Ez csak amolyan megjegyzes.

(Tigi)

2009. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem látszik pont eza baj,hogy azta kis hájréteget nem tudom eltüntetni:9azt kérdeztem,hogy hogy kell,mert hasizommal nem megy.azzal csak izmosabb lesz ami amúgyse látszik a hájtól.azta kisréteget nem tudom eltüntetni.amúgy ha állok akkor is egy kicsit kidudorodik nem iylen lapos:)
2009. jan. 3. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuss! Napi 10-15km, és néhány hónap alatt olyan hasad lesz, amiről álmodtál. A felüléseket nem ajánlom, mert nagyon szétveri a gerincedet, és annyit nem ér az egész.
2009. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem hozzászólónak: azért látszik a hasizom, mert nincsen felette zsír, azaz a testzsírt kell csökkenteni. Ez csak kitartó munkával lehetséges. A felülések tényleg nem jók, mert megterhelik a gerincet, az apró, gyors fél-felülések a jók (amikor még nem gördülsz át a gerinced tengelyén). Egyébként innen az egyik legnehezebb ledolgozni a zsírt.
2009. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom:(de anyukám mindennap fut 20 km-ert és neki sem megy le és már vagy 3éve csinálja:(
2009. jan. 8. 18:11
 8/9 anonim válasza:
43%
Akkor anyukád valamit nagyon rosszul csinál. Pl. rengeteget eszik.
2009. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem alig eszik:)50 kiló:D
2009. febr. 16. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!