Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje mennyire egészségtel...

A fehérje mennyire egészségtelen? (amit lehet vásárolni scitec stb. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A fehérje nem egészségtelen normális mennyiségben. Különben le tudja terhelni a szervezetet, vesét, nagy dózisban pedig ugyanúgy jársz vele mindemellett, mint bármi fölös kalóriával. Az ízesített fehérjeporoknál én egy dologra figyelnék, hogy ne legyen benne disznótáp (közkeletű nevén aszpartám).
2010. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem káros , ugyanolyan mint amit csirkéből veszel csak más formában , praktikusabban tudod bevinni persze ezért meg is kell fizetni. A tejsavó fehérje az egyik leggyorsabb felszivódó fehérje tipus amivel sokkal nagyobb hasznod lehet edzés után mint a fehérjével!


Én szerintem sem kéne olyanokat kérdezni amire megvan az egyértelmű válasz vagy két perc utána nézni, de most az sem okosabb aki hülyeségeket irogat ide, akkor ne irjon inkább semmit.

2010. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon káros... Nekem a seggem is összeragadt tőle... ÉS meg is némultam, meg ilyenek...
2010. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!