Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit reggeliztek? (bodybuilderek)

Mit reggeliztek? (bodybuilderek)

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Én bádi vagyok és nemeszek reggel mert Du 4 kor kelek.



amúgy turmixot , porokat , proteinszeleteket , és mindent amitől csak látványosan nagydarab leszel de kb 2 percet nem adnék és a földön feküdne mert a látvány nem minden :)

2011. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én kezdo vagyok és nem porozhatok(taplalek kiegeszto) mert a szulok nem engedik...mit reggelizhetek...azkat a nesquik bigyokat ehetem? :D
2011. júl. 31. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:

persze a nyuszi bogyókat nyomhatod intravénásan is csak a szülőkkel beszéld meg hogy a Tű-t és a kellékeket szerezzék be.


De ha a Chocapic ez jobban szereted az is tuti csak turmixold jól össze és úgy szúrd

2011. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jóvan de most viccen kivul :D az jo kaja ha edzek?
2011. júl. 31. 00:19
 5/9 anonim ***** válasza:

igen jó de ha edzek akkor sok gyümölcsöt egyél , sokat igyál és ami nagyon fontos Sok fehérje ( konzerves hal , csirkemellfilé) szénhidrát ( rizs napi 2-4 tasak) van egy spec ital amit pl a hervis be kapsz az a neve hogy "ISOSPORT" ez egy por amit 500ml vizzel keversz és edzés közbe ezt idd mert jó énis ezt nyomom futásnál.


vitaminok pl Biotech es cuccok (ugyan csak hervis be kapod)

2011. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló tag egy akasztani való barom, hülyeség minden szó, amit leírt.


Én zabpelyhet reggelizem, tejsavóval és pár tojásfehérjével. A cukrot reggeli pelyheket felejtsd el! Zabpehely, hajdina lehet helyettük.

2011. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Én kóbor kutyákat szoktam reggelizni, kicsit nehéz elkapni őket, és néha vissza is harapnak, de a jó kajáért meg kell küzdeni.


Tolj zabpelyhet, mellé egy pár egész tojást.

2011. júl. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Egész nap húst eszek rizzsel meg ződdel. Turmixra nincs pénzem, akinek van felesleges pár kiló proteinje, glutaminja, vitargoja, sustanonja az szóljon :D
2011. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tejsavó+zabpehellyel kihúzom amíg megsütöm a 10 tojásos rántottámat...
2011. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!