Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját súlyos edzés gyakorlatok?

Saját súlyos edzés gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdenék el fogyózni 176 cm és 84 kiló vagyok. Sok helyen olvastam ezt a saját súlyos edzést, erről egy linket tudna vki adni, hogy milyen gyakorlatok vannak, miket érdemes csinálni, vagy esetleg videót, hogy lássam is. Emellet szeretnék szobakerékpározni, illetve súlyzozni, de sajnos csak 3kgos súlyzóim vannak jelenleg itthon, + van 1 tárcsás nehezebb, de abból csak 1 db. Mivel sosem kondiztam, ezért ezt se tudom miket kéne csinálnom a súlyzókkal, és azt meg végképp, hogy miből mennyit. Szval ebben is elfogadnék segitséget, ha vki jártas benne. + Mellette természetesen diétázás is lenne.
2011. aug. 31. 20:24
 1/8 dirtboy ***** válasza:

ez így nagyon sok lenne,kezdésnek olvasd ezt az oldalt,ezzel a részel kezd:

[link]


szabadsúlyos edzésben nem tudok segíteni az nem az én asztalom, soha nem csináltam csak szabadsúlyos edzést.

2011. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha saját súlyos edzést keresel az legegyszerűbb gyakorlatoktól akkor töltsd le a fegyencedzést lehetőleg csak az edzésprogram részét olvasd el.
2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind2tök válaszát, olvasgatok. Ha vkinek van még hozzáfűznivalója, kiegészitése, akkor jöhetnek még a válaszok! :)
2011. aug. 31. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját súlyos edzés azért jó mert nem kell feltétlen konditerem, és tudsz erősödni, fogyni. Ha fogyni akarsz akkor sok ismétlésszámot csinálj. http://www.youtube.com/watch?v=QTw88kuw04o&feature=feedlik
2011. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

/Ha fogyni akarsz akkor sok ismétlésszámot csinálj/


ez nagy baromság,felejtsd el nagyon gyorsan

2011. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen...ha fogyás a cél...akkor kevés ismétlést csinálj
2011. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dirtboy ***** válasza:

/igen...ha fogyás a cél...akkor kevés ismétlést csinálj/


ezt a mondatodat totál nem értem,jobban is megfogalmazhatnád.


Nem az ismétlésszámon van a lényeg,nem attól fog valaki szálkás lenni hogy milyen ismétlésszámot használ.Ez egy baromság de minden kb.13-16 éves ezt hiszi,de ez nem igaz.

Amitől szálkásodik az ember az a kalóriadeficit.ha kevesebb a kalória beviteled szálkásodsz,ha több mint az ajánlott akkor pedig hízni,ilyen egyszerű.


itt van pár tévhit összegezve,három részes,nézd meg mind a hármat:

[link]

2011. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem az 5-öst. Általában olyan edzéstervek vannak, amik azt írják hogy csinálj 4x8at vagy 4x10et. De itt meg azt írja, hogy az a jó, ha az edzés során eljuttatjuk az izmot a merevség állapotába, ahol lefagynak. Ezt elérhetjük a vetkőző sorozattal, amit ott is leír. Na de akkor most pl. a vetkőző sorozatnak van nagyobb hatása ha növelni akarjuk az izmainkat, vagy ha megállunk pl. 8 vagy 10 ismétlésnél egy egy sorozatban, ahogy sok edzéstervben is van?
2011. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!