Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom gyakorlatok? (edzés terv)

Hasizom gyakorlatok? (edzés terv)

Figyelt kérdés
Írnátok nekem egy edzés tervet, minden második napra mert én nem nagyon értek hozzá. Teljesen az alapokról kezdeném. Hasra menne az izom fejlesztés alsó és felső részre egyaránt. Diéta nem kell 62 kg-am vagyok. Ilyenek legyenek már benne mint pl. hasprés, felülés több fajtája, fekvőtámasz...de ezeket rátok bízom mert ti tudjátok mi a jó. Előre is köszönöm a segítséget.:) 19/f
2011. febr. 27. 00:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
lehet benne több fajta gyakorlat is nem csak azok amiket én megemlítettem...:) köszi
2011. febr. 27. 00:35
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
HASZNÁLD MÁR AZT A KIKÚRT KERESŐT
2011. febr. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezt az oldalt:

[link]

Vannak gyakorlatok nem kell hozzá nagy ész össze tudsz te is rakni magadnak egy ilyen alapedzéstervet vagy menj kicsit lentebb és ott van hogy kezdő otthoni alapedzésterv!

2011. febr. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

[link]

[link]

nézd meg ezeket, remélem segítettem :D

2011. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

igen segítenek...köszönöm nektek..:)

De ha valakinek van még ötlete szívesen fogadom:)

2011. febr. 27. 10:36
 6/15 anonim ***** válasza:
jaj hagyjuk már ezt a 6hét alatt dolgot ez vicc.Egy szép kidolgozott has fél év kb, de csak akkor ha kicsi a testzsír százalékot,különben nem igen látszik.
2011. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy egy relatív normális test 0 szakértelemről kezdve 3 év minimum. És nem úgy tűnik, mintha a kérdező elszánt lenne, és értene bármit is a sporthoz.
2011. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

leppurd köszi szépen de a te válaszod nem érdekel...nem is ismersz úgy hogy ne mondj olyat hogy nem vagyok elszánt...igen nem nagyon értek hozzá azért kérdeztem meg hogy ne csináljak hülyeséget...majd érteni fogom!

Többieknek köszi a válaszokat.

2011. febr. 27. 17:08
 9/15 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz normális választ adni akkor nem tudom hogy minek pofázol bele...
2011. febr. 27. 17:09
 10/15 anonim ***** válasza:
ő csak azt akarja az agyadba lökni amit én is.Az ilyen 6hét meg 90nap meg ilyenektől sokat ne várj...
2011. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!