Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg nem jó semmire a...

Tényleg nem jó semmire a Rubint Réka, Béres Alexandra, stb dvd?

Figyelt kérdés

Egyik kérdéshez írt válaszok arra utalnak, hogy az ilyen dvd-k csak a túlsúlyosaknak valók hogy megedződjenek meg elinduljon a fogyás.

A vékonyaknak pedig konditerembe kell járni meg ilyesmi, hogy formálódjanak.

Én vékony vagyok, igazából csak feszesíteni szeretnék meg egy kis enyhébb izomzatot, csak annyira hogy még nőies maradjak, meg formás is.

Viszont nekem nincs pénzem konditeremre, és az a hű-de-egészséges-étkezés sem megoldható az életemben.

Viszont én nem Rubint Réka testről álmodozom. Csak legalább valami kis feszességet, hogy látszódjon rajtam, hogy karban tartom magam.

Futni meg ilyesmit nem tudok, mert fáj tőle a térdem. A kondigép (ellipszistrénerre gondoltam) meg egyelőre nem oldható meg. Fitness dvd-kre kezdtem tornázni, váltogatom őket, Béres Alexandra, Rubint Réka, Norbi, Zumba, meg sokféle külföldi, hogy ne unjam meg.

Több helyen olvastam, hogy igenis látszik a változás ha rendszeresen csinálja az ember.

Elég rossz, hogy mindenféle ellentétes véleményeket lehet olvasni, az ember már nem tudja, mit higgyen.

Én tehát nem annyira tudatosan tornázok, hanem mikor ráérek, akkor előveszek egy dvd-t és arra tornázok. Az, hogy az most kardio vagy nem kardio meg keményebb vagy lazább, az a kedvemtől függ. De én úgy gondolom, hogy ha sikerül rendszeressé tennem a mozgást, akkor valami úgy is fog látszódni rajtam.

Mit gondoltok erről?


2011. szept. 26. 09:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az egészséges étkezés nem kerül sokkal többe, de miből gondolod, hogy csak pénzhiány az oka, hogy nem megoldható? Más okok is lehetnek, a kérdésem amúgy sem arról szólt, hogy hogyan egyek egészségesebben.


Rosszul tudom hogy nem hasznosak a dvd-k? Én nem állítottam hogy nem hasznosak, hanem kérdeztem, hogy vajon mi az igazság. Mivel kérdeztem, valószínűleg nem volt határozott álláspontom akkoriban (elég régi ez a kérdés...)


Ahhoz hogy olyan testem legyen...? Írtam hogy nem az a célom hogy olyan testem legyen mint nekik...


A térdem meg nem csak futástól fáj. Több évig 12 aztán 8 órás kemény állómunkát végeztem (szinte egy helyben kellett állni, csak ide-oda lépegetés volt), az is tönkretette a térdem, már simán attól is nagyon tud fájni hogy ülök és derékszögben van a lábam. Pár perc után ki kell nyújtanom (most ülőmunkám van ahonnan nem kelhetek fel akármikor).


Tudom hogy nem két soros kérdést írtam, de te sokkal többet írtál viszont az én kérdésemet elég figyelmetlenül olvastad el. Ez egyik teóriám, a másik pedig hogy csak arra vágytál hogy dicsekedhess arról hogy mennyit dolgozol az alakodért. Ami persze normális, ha valaki sikert ér el, büszke magára és szívesen meséli, de miért vadidegeneknek és úgy hogy nem is teljesen passzol a kérdéshez?...


Szóval nem igazán tudom, hogy a segítőszándék vagy a dicsekvés vezérelt, azért köszi, hogy fáradtál ilyen hosszú szöveg írásával.


Egy valamin viszont elcsúsztál (ha már ennyire büszke vagy magadra): a light cola rosszabb mint a hagyományos.

Ha annyit foglalkozol az alakformálással, akkor ennyit azért tudnod kéne.

2013. szept. 1. 19:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy dvd-vel is tudsz eredményt elérni, a fitness termekben az alakformáló órák gyakorlatilag ugyanazok, mint a dvd-n láthatóak. Izmot építeni a gépek a legjobbak, de ha ezt nem teheted meg, akkor tornázz nyugodtan a dvd-k-re. A kardio egészséges, viszont fogyaszt, azt nem csinálnám a helyedben. Nagyon jó még ha veszel lábsúlyt és azzal csinálod a fenék, comb gyakorlatokat.
2013. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Figyi!

Nekem sincs pénzem kondiba járni.

Én három éve edzek, meg is van szépen az eredménye:)

Úgy oldottam meg, hogy heti 3 edzésem van. Ebből kettő súlyzós. Tehát vettem kézi súlyokat, 2*3 kg és 2*5 kg. Ezekkel csinálok a shopbuildet.com ról gyakorlatokat. Mellette heti 1 aerobik vagy Rubint Réka 40 perc. Nekem ez bevált. Plussz vettem egy evezőpadot , oké az 30 ezer ft volt használtan, viszont egy kondibétlet ára 3 hónap alatt megtérül. Szerintem szerezz be otthonra súlyokat, esetleg taposó gépet (a legolcsóbb kb 12 ezer ft) és rengeteg mindent meg tudsz csinálni otthon is :) ne keseredj el

2019. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!