Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet e ugy edzeni hogy 1 nap...

Lehet e ugy edzeni hogy 1 nap megcsinalom a fegyencedzes 6 gyakorlatat? ha nem akkor jo e a jo magaviselet edzesprogram s meddig kell azt nyomatni?

Figyelt kérdés

nem lehet egyszeruen azt az edzesprogramokat nyomni amiket mar birok!!

nem ma kezdtem az edzest hanem mar nyomom vagy 1.5 éve !!

de nemtom hogy elerek e fejlodest ha ezzel az egyszeru edzesprogrammal dolgozom!!


2011. szept. 26. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés, rendesen megterheli a funkcionális izomzatot...(Ha rendesen csinálod).Akár még jobban is mint a súlyzós edzés.Ezalatt azt értem, hogy több féle izomrostot v. szövetet v. hogyhívjákot mozgat/terhel meg.Az izomláz sem annyira felületi és tovább is tarthat...Az én véleményem, hogy kikészülnél, ha rendszeresen 1 nap csinálnád végig mindet:).Mondjuk nemis vagyok biztos benne, hogy ez szabályosan kivitelezhető.
2011. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
mit tanácsolnál melyik lenne akkor a legmegfelelöbb megoldas??
2011. szept. 26. 15:53
 3/22 A kérdező kommentje:
amugy te csinalod a fegyencedzest? szerintes mia jobb a fegyenc vagy a meztelen harcos?
2011. szept. 26. 15:54
 4/22 anonim ***** válasza:

Fegyencedzést csináltam egy időbe.És éreztem, hogy elég jól megmozgat.De most már időm nincs csinálni se azt se a kondit.Igyekszem fehérjedús kajákat enni meg néha megemelgetem itthon a kézisúlyzókat...


A meztelen harcost nem próbáltam így arról nem tudok nyilatkozni...Szerintem a középhaladó v. h hívják jó lenne neked.Max néha tolsz egy napot...

2011. szept. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatok tartoznak ezekbe, illetve milyen ismétlés és sorozatszámmal? A fegyencedzésbe illetve abba a meztelenbe? Valahol a neten van honlap ahol van róla részletes infó?
2011. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én olvastam mindkét könyvet. A két könyv alapján én így csináltam meg az edzéstervemet:

hétfő - fekvőtámasz, húzódzkodás, lábemelés, guggolás

kedd - fekvőtámasz, húzódzkodás, kézenállás, híd


És ezt felváltva csinálom szombatig. A fekvőtámaszt meg húzódzkodást azért csinálom minden nap, mert abban akarom jelenleg a leghamarabbi fejlődést elérni. Szerintem ezt a módszert kipróbálhatod, mert gyorsan lehet vele fejlődni. Viszont a te esetedben túledzed az izmaidat, és nem biztos, hogy kellőképpen tudnak regenerálódni a következő edzésig.

2011. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
koszi szepen a tanacsokat!! hasznosak voltak!!
2011. szept. 27. 14:37
 8/22 A kérdező kommentje:

nem terhel le ez az edzes hogy minden nap nyomatod?

elertel mar fejlodest vele?

2011. okt. 6. 15:19
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem terhel le egyáltalán. Mivel nem fárasztom ki magam sok ismétlésszámmal. Célom a maximális erő növelése, ezért olyan gyakorlatokat választok ahol 3-4-5 ismétlésszámot csinálok 4-szer. Így aztán gyorsan is végzek az edzéssel. Emellett nagyon sok fejlődést érzek magamon. Már képes vagyok az egylábas guggolásra és az egykezes fekvőre. Ez 2-3 hónapja egy távoli célként lebegett előttem.
2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem, hogy nem minden nap "gyakorlok", van egy pihenőnap vasárnap.
2011. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!