Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet e ugy edzeni hogy 1 nap...

Lehet e ugy edzeni hogy 1 nap megcsinalom a fegyencedzes 6 gyakorlatat? ha nem akkor jo e a jo magaviselet edzesprogram s meddig kell azt nyomatni?

Figyelt kérdés

nem lehet egyszeruen azt az edzesprogramokat nyomni amiket mar birok!!

nem ma kezdtem az edzest hanem mar nyomom vagy 1.5 éve !!

de nemtom hogy elerek e fejlodest ha ezzel az egyszeru edzesprogrammal dolgozom!!


2011. szept. 26. 15:40
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

tehát akkor ha jol ertem ugy edzel, hogy hetfötöl szombatig edzel es felvaltva az izomcsoportokra ,ees zaltar gyorsabban fejlödsz??? akkor en is kiprobalom ezt !!!

ha ez igz akor köszönöm szepen ezt a tanacsot mert eddig nem tudtam hogy hogyan kezdjem el a fegyencedzst ugy hogy gyorsan fejlodjek vele!!!

es akkor azt edzhetem minden na amlye gyorsabb fejlodest akarok elerni mint te a huuzodzkodasban es a fekvoben!!???

ezzel mar fejlodtel bene ezzel a technikaval a fekvore es a huzdzkodasban?

2011. okt. 10. 15:08
 12/22 A kérdező kommentje:

a meztelen harcosbol mit tettel bele a fegyencbe?

a feszitesi technikakat???

2011. okt. 10. 15:09
 13/22 anonim ***** válasza:

Én azért csinálom így, mert nekem nagyon bevált. Gyorsan elértem egy távolra kitűzött célomat, az egykezes fekvőtámaszt. De nem a fegyencedzésben leírt lépcsőn haladtam előre. Az 5. szint után visszatértem a 2. szintre, de azt egy kézzel csináltam, utána jött a 3. szint, szintén egy kézzel, aztán félig leengedős egykezes, aztán pedig a normális. De mindegyik fajtából 4*4-et csináltam. Amúgy beleiktatom a feszítési és a légzési technikákat egyaránt.


Nekem amúgy eleinte a két kiemelt gyakorlatom a fekvőtámasz és a guggolás volt. Szóval azokat végeztem heti 6-szor. Aztán a guggolásból nagyon gyorsan sikerült elérni az egylábast, úgyhogy ahelyett csinálom azóta 6-szor a húzódzkodást. Lassan pedig a fekvőtámasz helyére fogom betenni a kézenállást (kb. 1 hónap múlva). Igen, ebben te döntesz, hogy melyik 2 gyakorlatot választod ki, de a maradék 4-et ne csináld többször heti 3-nál. Egy próbát szerintem mindenképpen megér, ha nem működik, akkor legfeljebb csinálsz egy edzéstervet magadnak.

2011. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. okt. 10. 19:45
 15/22 A kérdező kommentje:
ea mindegyiknel ugy csinaltad hogy csak 5 lepesig?
2011. okt. 10. 19:46
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak a fekvőnél meg a guggolásnál. Ott hagytam a labdás cuccokat. A fekvőt már leírtam, a guggolásnál pedig a zárt lábas guggolás utána próbáltam azt, hogy lemegyek egy lábbal, amíg tudok, ott maradok picit, aztán feljövök. Így aztán gyorsan sikerült megcsinálnom a teljes egylábas guggolást. A lábemelésnél, már az utolsót csinálom, a hídnál az előírtak szerint megyek, a többit meg majd meglátom még.
2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
es meddig csinaltal 1 szintet 1 gyakorlatbol? 1-2 het???
2011. okt. 11. 15:40
 18/22 A kérdező kommentje:
sokal erosebb lettel es izmosodtal?
2011. okt. 11. 15:40
 19/22 A kérdező kommentje:

en is azt az edzesprogramot csianloma amit te csinalsz ,etel el nagyobb fejlodest?

mar ma csinltam a fekvöt meg a többit csak nem tom hogy meddig csianltal 1 szintet???

s ha vegigmentel a fekvoben a többit hogy csinattad tovabb???

2011. okt. 11. 15:42
 20/22 anonim ***** válasza:
Neked sem lehet elég kielégítő választ adni :D erre már nem tudok mit mondani, majd érzed te magadtól, hogy mikor lépsz tovább.
2011. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!