Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Le akarok...

Mit csináljak? Le akarok fogyni, de hogy?

Figyelt kérdés

nyáriszünetben a legjobb barátnőmmel futni jártunk,de 6 nap után feladtam,mert nem látszódott meg (tudom,hülye vagyok....)


és most elhatároztam,hogy megint fussunk,de mondta,hogy valaki hústövist vagy nem tudom micsodát szedtek ki a talpából,és emiatt decemberig nem lehet se tesiznie,se semmi


viszont anyámék nem akarnak semmilyen sportra beiratni,mert hogy jajj azok milyen drágák!


egyedül futni meg nem akarok,mert az úgy unalmas,és nem fogom magam azzal égetni,hogy egyedül futok


tudom,hogy ez így furán hangzik,de szerintem ciki lenne,ha egyedül futnék


meg amúgy is,mivel egyedül nem tudnék közbe senkivel beszélgetni,látom magam előtt,hogy 2 nap múlva már ott henyélnék a tv előtt mert annyira unalmas,hogy inkább feladom,és éheztetem magam,persze ahogy anyámékat ismerem,valahogy mindig akkor csinálják az egyik kedvenc kajámat,amikor kevesebbet akarok enni,ezért csinálnának mondjuk 1 tepsi Lasagnét,amit 2 nap alatt bezabálnék és utána vagy 2 hétig komplexusom lenne hogy milyen hájas a hasam,és szidnám magamat,hogy miért nem futottam normálisan?! aztán belém kerülne még egy kis akaraterő,és megint rászánnám magam a futásra,persze még mindig egyedül,és kezdődne az egész elölről


meg mindjárt itt a tél is,és ha futnék is,az is gázos lenne,mert télen a jeges utakon örülök,hogy egyáltalán meg tudok állni a lábamon,anélkül,hogy orra esnék


szóval ez most így elég gáz


akkor mit csináljak?


bocs,ha regény lett,de szeretek beszélni :D legalábbis legtöbbször :)


13l


2011. nov. 13. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elég sok a kifogás...


van egy épület amire az van írva "edzőterem" na bemész oda és vmi 4000-5000 ft / hó vagy 12 alkalom és akkor rápattansz a futógépre. beonnolod a masinát és égeted a zsírt.

nem fognak rád szólni ha hétvégéken reggel 9től 11ig edzel. max ha gyenge az akaraterőd akkor maradsz olyan amilyen most vagy.

2011. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

egyetértek az elsővel, akarat kérdése az egész. Elmész eddzeni, ott tudnak neked segíteni is az eddzők, hogy hogy állítsd össze az étrended meg, az eddzést.

Hidd el működik, 15 kilót fogytam az elmúlt fél évben.

2011. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jah de pont ez az hogy nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy most 4-5 ezreket dobáljak ki az ablakon...
2011. nov. 13. 15:49
 4/6 dirtboy ***** válasza:

idézlek:

-(tudom,hülye vagyok....)

-egyedül futni meg nem akarok,mert az úgy unalmas

-de szerintem ciki lenne,ha egyedül futnék

-meg amúgy is,mivel egyedül nem tudnék közbe senkivel beszélgetni,látom magam előtt,hogy 2 nap múlva már ott henyélnék a tv előtt


és még én vagyok a nyomorék,küldenék neked privátba egy képet magamról ha be állítottad volna hogy lehessen,évek óta egyedül edzek és nem nyávogok meg keresem a kifogást hanem csinálom mert akarom, mert van célom és ez bőven elég hozzá.


ja és futás közben amúgy sem kell beszélgetni,fülest bedugod aztán futsz,olyankor le van sz arva a világ olyankor csak te létezel,ezt így kéne gondolni nem pedig dumcsizni meg hasonló f aszságokat csinálni.

2011. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
ja van privát csak írás közben nem látszik,küldök képet ha érdekel.
2011. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pénzt nem akarsz kiadni, futni nem akarsz egyedül, stb, stb...


Akaratgyenge vagy, ennyi. Ha tényleg egy kiscit is fontos lenne, akkor leszarnád mi a ciki, és lenne benned annyi kitartás, hogy csinálod.


Ja, és szerintem havi 3-4 ezer forint kigazdálkodható. Ha nem lenne pénzem, akkor elmennék diákmunkára. Persze ahhoz áldozat, és még fontosabb, némi ALÁZAT lenne szükséges. El vagy kapatva, kisanyám.


Csak úgy mellékesen jegyezném meg, hogy a fogyáshoz a mozgás másodlagos. Az elsődleges a diéta. De ennyi akaraterővel inkább neki se láss.

2011. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!