Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adnátok pár hasznos tanácsot,...

Adnátok pár hasznos tanácsot, ha van időtök?

Figyelt kérdés

My problem: 77 kg vagyok 185 cm

80 kg-al szériázok fekve 100 a csúcsom

elég széles vállam,hátam van.A karom is erős, eszek is rendesen viszont a mellem eléggé levan maradva a többi izomcsoportomhoz képest így rontva az össz képet.Miért lehet ez? Mit csináljak vele ? A HAVERJAIM NAK JOOBB MELLÜK VAN PEDIG ŐK CSAK 60-AL SZÉRIÁZNAK.


2012. jan. 21. 10:29
 1/6 dirtboy ***** válasza:

nem minden a súly,helyes végre hajtás kell,kellő ismétlés szám és megfelelő táplálkozás is.

nyomjál fekve 80helyett 70-75el de többször,variáld a a gyakorlatokat,néha ferdepadon kezd,nyomjál kézi súlyzókkal is ne csak rúddal,tátogatás is legyen ferdén is ne csak vízszintesen szóval ne mindig ugyan azt ugyan úgy csináld variáld.

az ismétlés szám meg ne menjen 6 alá,inkább 8-12es tartományban csináld.

2012. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szabályosság nem annyit jelent, hogy melledhez hozzáér és utána kinyomod, gondolom használod az egész tested a 80hoz, ők meg szépen nyomják koncentrálva a mellükre, nem vagánykodni kéne, hanem érezni
2012. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem vagánykodás miatt csinálom hanem emrt azt mondták aza lehjobb hogy minél nagyobb súlylal csinálom

de rájöttem hogy hülyeség szal ma 70 körül nyomom az am hülyeség hogy mondjuk szombaton felső mell hétfőn meg alsó mell eddzés?

2012. jan. 21. 10:59
 4/6 A kérdező kommentje:
am kössz a válaszokat és am nem szeretek vagánykodni azzal ami nincs:S
2012. jan. 21. 11:00
 5/6 dirtboy ***** válasza:
igen,óriási nagy hülyeség,főleg hogy nincs is felső mell meg alsó mell,nézz meg egy anatómia képet az emberi test izomzatáról azt tudom még tanácsolni.
2012. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok
2012. jan. 21. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!