Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 200felules.hu és a 100fekvotam...

200felules.hu és a 100fekvotamasz.hu oldalon levő tervek tényleg beválnak? Valakinek valami tapasztalat? Vagy vélemény?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy beválik? Valószínű, hogy el tudod vele érni, hogy egyhuzamban annyi vagy közel annyi fekvőt csinálj. De ez csak állóképességi edzés így végezve, sok izmosodás nem lesz. Ahhoz nagyobb terhelés kell, amival csak 10-15 fekvőt tudsz elvégezni.

Felüléstől meg ha azt várod, hogy csak attól kockahasad lesz, az megint csak tévedés, hiszen ha van rajta zsír, akkor az nem megy le hasizomgyakorlattal, mivel nincs helyi zsírégetés. Ha nem gondoltál ilyenekre, akkor sorry, nem írtam semmit, de nem volt a kérdésben, hogy mi a cél.:)

2012. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hasamon zsír nincs amúgy : )


A fő problémám amúgy az, hogy gyenge/puhány vagyok, és állóképességem sincs sok... fiú létemre!

Gondoltam, hogy futás mellett neki állok ennek, mert az 50 kilómmal nem állhatok neki egyből gyúrni, nem?

Vagy mielőtt konditerembe megyek milyen gyakorlatokat végezzek?


Előre köszönöm, ha válaszolsz : )

2012. máj. 30. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyből is mehetsz a konditerembe, ott is lehet előbb csak átmozgató teljes testes, 3 napos edzésel kezdeni 2 hónapig, majd utána mehet egy intenzívebb három napos osztott edzés. Pl. ez jó lenne terembe: [link]


De ha gondolod, otthon végezhetsz fegyencedzést is, az jó erőállóképességet ad. Meg tudod venni könyvben is vagy letöltöd ncore-ról.

De van itt még otthoni súlyzós edzés is: [link]


A lényeg, hohy tömegnövelő étrend menjen mellé, ami napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjét jelent és 5-6g*testtömegkg szénhidrátot.

Itt találsz mintaétrendeket is: [link]

2012. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2012. máj. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!