Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők tudnátok válaszolni...

Testépítők tudnátok válaszolni néhány kérdésemre? (fehérjék)

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy mikor vegyem be a fehérjéket proteinokat és a vitaminokat és a tápkiegészítőt. Tudnátok ebben segíteni?
2012. aug. 18. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggel nyomd be a vitaminokat, a proteint elsősorban edzés után kellene, de ha izomnövelés a cél, akkor menjen hozzá 40-50g gyors szénhidrát is, pl dextróz, vitargo, maltodextrin, stb.

De csak edzés után kell hozzá gyors ch.

Reggel is mehet protein zabpehellyel.

Legyen tömegnövelő étrended is, anélkül nem sokra mész tápkieggel sem.

2012. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diego105 ***** válasza:
Ha gondolod írj privátba, ott szívesen segítek ha tudok, mert sajnos előfordul hogy idetéved 1-2 szellemirtó, aki azt se tudja hány óra van délbe, és osztja az észt, le áll vitatkozni -ehhez semmi kedvem.
2012. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diego105 ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva Montez -szokásához híven- mindent helyesen írt.
2012. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, szépen az étrend megvan csak ezeket nem tudom, és még azt olvastam, hogy edzés után gyorsan felszívódó ch kell és azt is írták ,hogy szőlő cukor is jó. De gondolom nem olyan amit a boltban lehet kapni.
2012. aug. 18. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont leírtam az első kommentemben, hogy dextróz kell. És tudod mi a dextróz? Szőlőcukor. :)

Por állagút vegyél és a proteinnel együtt rázd össze egy shakerben VÍZZEL!

[link]

2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szóval szőlőcukros vizet kell inni? :D
2012. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Edzés után egyből protein+szőlőcukor kell, igen. De a szőlőcukrot lehet helyettesíteni a jobb vitargo-val, supercarb fast-al, carbo x-el ,stb.

De más időpontban ne menjen gyors szénhidrát (pl. szőlőcukor) mert nem tanácsos az inzulin szintet csesztetni és könnyen zsír lesz belőle. Edzés után viszont muszáj visszatölteni a tápanyagraktárakat minél gyorsabban.

2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!