Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech Protein 80 fehérje...

Éndzsöl kérdése:

Biotech Protein 80 fehérje termékleírása?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy a Tesco-ban lehet kapni, viszonylag jó áron, a Bioteches cuccokkal eddig meg voltam elégedve, viszont nem tudok róla semmit. Tud valaki róla valamit? Konc/Izo/Kevert, vagy mi fán terem? :)) Köszönöm :)
2012. szept. 24. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt találtam róla, hogy 70%-os koncentrátum.
2012. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi Montez! :)
2012. szept. 24. 22:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Na arra az árra én is kíváncsi lennék, majd ha tudsz pontosabbat áruld el légyszi ! :) (csak azért mondom mert én eddig horror árakon láttam ilyen Tescoban meg Decathlonban fehérjéket- netről okosabb)
2012. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aikiboxer ***** válasza:
Strength Protein 80 a neve, fent van a leírása a neten. Én most ezt iszom. Nagyon finom, de azt hiszem, hajt egy kicsit.
2012. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden adat látható a gyártó honalpján:


[link]


[link]


[link]



454g-os és 908g-os kiszerelésben árulja jelenleg a tesco is. kb. 5.700Ft/kg-os áron.

2012. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen ellentmondásos a termék, mivel egyik helyen azt írja maga a BioTech, hogy 69%-os mikroszűrt tejsavó protein koncentrátum.



Egy másik helyen pedig ezt írja:

összetétel: savó fehérje koncentrátum és izolátum, kálcium kazeinat, tejfehérje, aminosavak, maltodextrin..........



Akkor most melyik is?!?!

2012. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óóó, hát köszönöm szépen a válaszokat. :) Azt hiszem veszek egyet próbának. Igazából Nitro Pure Whey Gold párti vagyok, de most valami újra vágyom, és ez olcsóbb is. Aikiboxer milyen ízűt iszol? :) Hmmm, milyen lehet az étcsoki?
2012. szept. 25. 18:40
 8/8 aikiboxer ***** válasza:

Étcsokisat iszom, és nagyon finom. Bár nincs összehasonlítási alapom, mivel életemben ez az első proteinkészítmény, amellyel bepróbálkoztam. A következő Scitec lesz.


A cimkéje szerint 73%-os fehérjetartalma van.

2012. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!