Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen aranyban van a power...

Milyen aranyban van a power proban (biotech) es a power proteinben (powertrack) a a tejsavo, kazein es a szoja protein? Ja es melyik a jobb termek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal egyik adat sem nyilvános, így nem tudjuk. De én észrevettem valamit: Mintha a Biotökös doboza egy számmal kisebb lenne térfogatra, mint a PowerProteiné, pedig négy kiló mind a kettő. Tehát nagyobb a por sűrűsége, ergo tán mások az arányok... de nem mértem, ez csak halvány feltételezés.
2012. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel Magyarországon a jelenlegi törvényi szabályozás a tápkiegek esetén nem kötelezi a gyártót arra, hogy akár %-osan is, de tájékoztassa a leendő vevőit, hogy kevert fehérje esetén melyik alapanyagból mennyi van a dobozban, ezért a második kérdésedre sem lehet pontos választ adni.


Egyedüli szabály, hogy az összetevők felsorolását mindig a termékben legtöbbet tartalamzó anyaggal kell kezdeni, és haladni a legkevesebb mennyiség felé.


Általában a kiskereskedelmi, fogyasztó árából, valamint az alapanyagok gyártási árából lehet következtetni hogy miből mennyi is lehet. Ha a power proteint nézzük van ahol a 4kg-osat 9.900Ft-ért adják. Ebből az árból vedd le a kisker hasznát, a nagyker, gyártó hasznát, és kb. megkapod, hogy meg lehet, hogy akár 80%-os szója mellett minimális whey, és kazin lehet benne.


A valódi megoldás az lenne, ha független cégnél bevizsgáltatnád, ahol azonnal megállapítanák, az állati és növényi összetevők %-os arányát, meg pár más dolgot is.

2012. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!