Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni tricepsz és bicepsz...

Otthoni tricepsz és bicepsz edzést valaki tud mondani nekem?

Figyelt kérdés
16/F van 1 francia rudam és 2-2kg-s súlyom ( nemsokat ér de leírtam )

2012. okt. 21. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hát 2 kilós súlyzócska az tényleg nem ér semmit még lánynak sem, mivel akkora súly kellene a gyakorlatokhoz, hogy éppen menjen 8-10 ismétlés. Tehát amivel már 30-40-et tudsz nyomni, azzal nem lesz izom.

Bicepsz: állva kétkezessel sima vagy francia rúddal, állva egykezes beforgatós bicepsz vagy kalapács, koncentrált bic., húzódzkodás szűk fogással arc felé néző tenyérrel.

Tricepsz: szűk fekvenyomás, fekve homlokra engedés (koponyatörő), vagy ugyanez egykezessel, ülve egykezessel tarkóhoz engedés, hátsó támaszos tolódzkodás, lórugás.

[link]

2012. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezeket én is tudtam , reménykedtem lesz valami új
2012. okt. 21. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen új? :) Fejen állva bicepszezés papucsban vagy mire gondolsz? Nem kellenek különleges gyakorlatok, csak ami eddig is mindenkinél bevált + normális súlyzó.
2012. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SSanchez ***** válasza:
Lehet túl könnyen mennek ezek a gyakorlatok a baba súllyal, szerezz be többet és úgy végezd a gyakorlatokat, hidd el, akkor nem vágysz új gyakorlatokra.
2012. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!