Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Xtreme POWER vélemény?

Xtreme POWER vélemény?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Majd kiderül.. Ha nem csinál semmit akkor is fogok írni.. Legalább le lesz tesztelve
2013. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
2013. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

(Előző vagyok)

három hete használom. Ne várjatok csodát :D azon kívül, hogy kicsit kitágítja az ereket azon kívül semmit sem ér. Ez egy nagy rakás szar.. Nem éri meg megvenni.

2013. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 lali69 válasza:
Srácok nagyon kemény kitartás és edzés(hozzá teszem nem négy hét)kell ahhoz,hogy valaki úgy nézzen ki, mint a termék reklám oldalán közzé tett fotókon.A testépítés fontos alapkövei a helyes étkezés,az egészséges étel,a vitaminok,és ami a legfontosabb a megfelelő fehérje bevitel.Az Xtreme Power hatásos kiegészítő lehet de csak az!, és itt mindenki eldöntheti,hogy és hogyan tovább.Egyébként gondoljatok bele voltak régebben is testépítők ŐK is ezt szedték,hogy izmosak legyenek.Olvassatok régebbi szakirodalmat a témáról és majd rájöttök.Tudnám ajánlani a Légy szép,erős,egészséges című könyvet. Fekete Ferenc és Holcsa László írta.Antikváriumban hozzá lehet jutni vagy a VIII.ker Práter u. elején lévő body boltba.Sok sikert mindenkinek.
2013. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

(Alex)

Ez a készítmény nem semmi . Az első adagot közvetlen edzés előtt vettem be , mit tapasztaltam ? Pár perc alatt hatása van , bírtam sokkal többet az izület fájások eltünnek . Ezt a készítményt arra fejlesztették hogy többet bírj és azáltal , hogy többet csinálsz atól nől rendesen az izom , persze ajálom a készítmény mellé mindenkinek a túró , sajt , sonka , hal ,tej , amibe sok a fehérje . Van hatása ennek a kíszítménynek de időt kell adni mindennek .Az izmokhoz meg ahogy mondtam fehérje minél több és sok zöltség . Xtreme készítménytől bírsz sokat de keményen meg kell dolgozni mindenért .

2013. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kacsari jozsef válasza:
Hát én már szedem ezt a cuccot 2 honapja de nem tudom hogy szegyek e hozzá fehérjét szerintetek jo lenne hozzá és ha igen akor mijet
2013. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ezt szedd:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1,Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, VPX Syngex, Nutrend whey core 100, stb

2013. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na, ki hány száz kiló? :D
2013. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
0%
Mindig is szòrakoztatott ez a nagy fehérjebevitel mánia.A világ jelenlegi legerősebb embere vegán-gondolom ezt mindenki tudja mit jelent-,sőt vegán sportolók is vannak,tökéletes izomzattal.Sehol az állati fehéje,viszont az egyik azt nyilatkozta,h pont azért lett vegán,mert még hatékonyabb akart lenni,amit el is ért.Ez hihető,hiszen nem reklámoz semmit.
2013. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Hogy lehetnek ekkora barom emberek, hogy hisznek ilyen szarságoknak???!!!Akik ennek hisznek azok semmit sem tudnak a biológiáról! Na meg azok a képek, hogy "4 hét alatt" inkább 4 év alatt sok hús és sok fehérje mellett nem egy ilyen átveréstől!

El kellene fogadniuk az embereknek, hogy az Igazi izom nem hetek, talán nem is hónapok, hanem ÉVEK alatt növekszik és ezzel minden értelmes ember egyetért!!

2014. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!