Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy lány ha naponta 300 -at...

Egy lány ha naponta 300 -at emelget 2 db.2,5 kg-os súlyzóval (pl.100-at fel 100-at le. Ilyenek. ), akkor le tud adni kilókat? (értelmes válaszokat kérek légyszi )

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 14:33
 1/7 Takumi ***** válasza:
Nem. Diéta+ megfelelő mozgás. Remélem értelmes voltam..
2013. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Ha az étrenden nem változtatsz, akkor nem. Kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amennyit a szervezet normál esetben felhasználna.
2013. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ,ez semmi. Kellene diéta és aerob edzés is. Ilyen kis súlyos edzésnek semmi értelme nincs.
2013. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azon kívül még tornázok mást is, kick boxolok....meg esténként mindig szoktam 100 felülést meg bemelegítő gyakorlatokat...Bocsi hogy nem irtam le ezeket,csak nem volt elég időm...
2013. febr. 13. 16:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is nagyobb súllyal próbálj edzeni, amivel éppen megy a 10-12 ismétlés.
2013. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
súlyzózással "csak" izmosodik az ember, nem? szóval, nem fogy? de szerintem is kevés a súly, pedig én aztán nem vagyok egy erős ember, de ennél még én is többet bírok. de ne 300-at
2013. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogyni az étrendtől és az aerob edzéstől fog. De a nagyobb súlyok is több kalóriát égetnek, mint a kis súlyos edzés.
2013. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!