Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 hónapja edzek 19 éves...

Unknown525 kérdése:

8 hónapja edzek 19 éves vagyok 184 cm és 64 kg. Fejlődés, illetve edzéstervvel kapcsolatban. Többi lent?

Figyelt kérdés
amikor elkezdtem edzeni 57 kg voltam és 27 kilóval nyomtam 45 fokba és most vagyok 38-on,januárba menni fog a 40 is.Sima fekvenyomást novembertől csinálok (azt hiszem) 40kg-ról kezdtem és most csinálom 47-tel,de januárba szintén emelem a súlyt 50-re.Nem használok tömegnövelőt,se fehérjét,semmit.Azt eszem,amit anyum főz.Az étkezésem így néz ki: a 3 főétkezésnél sokat eszek,aztán eszek 11-12-1-2 órakkor (de ekkor csak 1 zsömlét) 4-kor ebéd (edzés előtt) 6-kor edzés és fél 9-kor (edzés után egyből) ugye jön a vacsi.Ja és teljes testes edzést végzek itthon.Ez a fejlődés ilyen étkezés mellett,illetve a koromhoz képest jónak vagy rossznak számít(1 hónapba 1 kilót tudok felszedni,max 2 dekával többet,de 1 kilónál semmiképp se kevesebbet),illetve lehetne-e fokozni a fejlődést azzal,hogy átváltok osztott edzéstervre.A kajamennyiséget nem igen tudom fokozni.(Suliba meg gyakorlatra járok,így a napok többségében fél 4-re érek haza)

2013. febr. 16. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagos fejlődés, egy kezdő testépítő az első évben 1kilót szed fel hónaponta.
2013. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A zsömlét cseréld le másra! pl. halkonzerv,tonhal,tojás!

A főétkezésnél meg akkor menjen a csirke + rizs + zöldség !!!

Este lefekvés előtt mehetne soványtúró.És ha ezeket betartod akkor nem kell étrendkiegészítők,egy darabig!

Neked híznod kell ,mert vékony vagy,ezért tömegnövelő étrend szerint állítsd össze !Sok sikert ! :)

2013. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy a tömegnövelő étrend lenne a legjobb,de most eléggé le vagyunk gatyásodva (van itt lagzitól kezdve pereskedésig minden,ami szem szájnak ingere :DD)saját zsebből 2 hónap múlva tudom majd (ha minden jól megy) finanszírozni a saját kajám,de ez sem biztos,szóval egy darabig,vagy akár hosszútávon is muszáj az ilyen kajákkal beérnem.És az egész testes edzésterv az maradjon,vagy váltsak osztottra? Köszi az eddigi válaszokat
2013. febr. 16. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

De a halkonzervek,tojás,túró -ezek nem kerülnek olyan sokba!Gondolom amit szoktál enni az sincs ingyen... :)

Ha van lehetőséged (mármint gépekre gondoltam ),akkor mehet az osztott ! :)

2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem pont ilyennel,de funkcióiban egyeznek: [link]
2013. febr. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!