Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék hogy párosíts...

Fogyni szeretnék hogy párosítsam az aerob mozgást a súlyzos edzéssel? Mert gondolom mindkettő mozgásforma kell a fogyáshoz. Egy edzéstervet valaki írna. 21/L 172cm 76kg

Figyelt kérdés
ugy gondoltam hogy elöször egy ideig csak aerob mozgás és mikor már lefogytam akkor hogy feszesedjek csak súlyzos de ez így sztem nem jó.

2013. ápr. 9. 09:51
 1/5 Leviathen válasza:

Rosszul közelíted meg a dolgot. Ahhoz, hogy feszes "legyél" alacsony testzsír és némi izom kell. Ha előbb csak aerobozol és később kezdesz súlyzózni akkor könnyen "elfogyasztod" a zsír mellett az izomzatod egy részét is ergó plötyi leszel.

Egyszerre, első pillanattól kezdve csináld mindkét mozgásformát. Csak mozogni meg nem elég, jó lenne egy normális étrendet is összehozni.

Étrendet meg edzéstervet kismilliót találsz neten.

2013. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyből kell súlyzós edzés is, mivel így tartod meg az izmokat. Legyen heti 3 súlyzós és 3-4 aerob edzés. De legfontosabb a szálkásító diéta.

Edzéstervek: [link]

2013. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kaját már igazitottam :)
2013. ápr. 9. 22:50
 4/5 A kérdező kommentje:
DE ezen a linken pl azt is olvasom hogy felüléseket hasprést nem szabad csinálni mert attól csak még jobban vastagszik a csípö és a has mert hogy a zsír alatt nem látszik az izom akkor a többi testrészemmel is ez a helyzet???
2013. ápr. 9. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz vastagodni, pláne nem diéta alatt. Izomnöveléshez kalória pluszban kell lenni. Kis izmosodás meg nem árt. Az izmok adják a jó formát, így nem leszel petyhüdt.
2013. ápr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!