Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak edzéstervet...

BigBoy012 kérdése:

Hogyan csináljak edzéstervet fogyáshoz? A többi lent

Figyelt kérdés
Vettem egy boxzsákot meg egy ugrálókötelet, és amúgy 14 éves vagyok 80kg, nem nagyon látszik meg rajtam hogy 80kg vagyok, mert 167cm vagyok és elég erős testes gyerek vagyok,régebben boxoltam és most is szeretnék csak most itthon és egy kis fogyás céllal, kéne csinálni egy edzéstervet hogy miket csináljak ha lemegyek a pincébe edzeni, a válaszokat előre is köszi

2013. aug. 2. 00:07
 1/3 Osynho ***** válasza:
Fogyáshoz elsősorban jól belőtt étrend kell. Utána meg legjobb valami aerob mozgás: futás, kocogás, biciklizés, bármi amit hosszabb távon tudsz csinálni, nem túl magas pulzus mellett. Emellé mehet valami súlyzós edzés, ami meg az izomzatnak tesz jót, kevesebb izomveszteség mellett tudsz zsírt leadni.
2013. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Étrendet hogycsináljak?
2013. aug. 2. 11:38
 3/3 anonim válasza:

ha súlyzós edzés után végzel intervallum edzést 2-szer annyi zsírt égetsz el :)

az étrend pedig egyszerű, délelőtt szénhidrát, utána hús zöldség és gyümölcs

én így 8 hét alatt adtam le 10 kilót, edzésterv alapján

suli miatt nekem ezt a pár szabályt kellett betartanom,

lehet írni tizedmásodpercre pontosan is étrendet, de az sosem jön össze :-P /tapasztalat/

2013. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!