Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

11/L vagyok és elvileg valami új törvény szerint 4-ig kellbent maradni a suliba . De a sportolókat elengedik.

Én hétfőnként szertornázokszóval a hétfő nem gond viszont a többi nap az eléggé.Ezért valami sportot szeretnék kezdeni de valami olyat ami nem veszélyes (pl karate ,judo) mert eléggé vékony vagyok és nem szeretném ha elrtörne valamim.Tippek kellenének hogy egy 11 éves vékony lány mit sportolhatna. előrre is köszi ! :D


2013. aug. 21. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Táncolj, röplabdázz, akármi...
2013. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na a karate és a judo pont annyira veszélyes, hogy elkezdhetnéd. Persze ezek nem komoly küzdősportok (és rég nem harcművészetek) jobb lenne egy kungfu, vagy ökölvívás. Már ha értelmes mozgást szeretnél végezni. Lehet labdával is bohóckodni, csak nincs sok értelme.
2013. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-.- Judo-t és a kapálózó karatét ne emlegessük egy lapon :)
2013. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi azt a pl karate judo-t úgy értettem hogy az veszélyes csak férre érthetően írtam :) amúgy a tánc jó ötlet de azt megtudjátok mondani hogy hova mert minden egyesületnél szinte már profik :S
2013. aug. 21. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden profi egyesület keres kezdőket.. Kérdező. Amúgy sem a karate, sem a judo nem veszélyes...


Sperseus, igazad van. Tényleg, egyetértek. Én karatéztam, éveket b@s.ztam el.. van némi neheztelés bennem, én sem említeném a Judo szintjén.

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy keress, egy olyan sportágat ami passzol a tornához: RG, műkorcsolya, műugrás, szinkronúszás.
2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esztergomban lakok ! ott van valahol műkorcsolya oktatás ? ( valahol Esztergom környékén is jó)
2013. aug. 21. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehol. Budapesten és Győrben van műkorcsolya oktatás, de gondolom az túl messze van neked.
2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az messze van nekem :(
2013. aug. 22. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!