Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy valakinek...

Az lehetséges hogy valakinek soha de soha nem jön össze a spárga?

Figyelt kérdés
Mert én már tényleg rengeteget nyújtottam ês próbálkoztam, de egyszerűen nem megy, sehogy sem, tök úgy érzem, mintha egyáltalán nem tudnám jobban terpeszbe tenni a lábamat, mert valami nagyon gátolja.. Lehetséges? Sokan írják azt, hogy csak minden nap nyújtottak ês pár hónap gyakorlás után sikerült is nekik. Ötletek? Tehetek valamit vagy már mindegy?? 14/L

2013. nov. 3. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rosszul csinálod,ami nem lenne meglepő 14 évesen.

http://www.youtube.com/watch?v=cVGqB8mh_po

Így kell csinálni.Annyi,hogy a videóban csak be van mutatva a technika és a kivitelezés lerövidítve,de amikor otthon csinálod,akkor több percig benne kell maradni a nyújtásban az adott pózban.

2013. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem megy...pedig nem is nagyon nyújtok rá.
2013. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En a spargat 13 evesen kezdtem el tanulni nyari vakacio alatt begyakoroltam a spargat, ciganykereket, hidat, kezen allast es a szaltot felig. Azutan nem csinaltam egyiket se. A spargat csak ha bemelegitek tudom, a tobbi meg megy. Amugy ha minden nap nyujtasz kb 30-60 percet ra szansz 1-2 honap alatt sikerulni fog :) amugy ha csinaltal valami sportot gyerek korod ota akkor elmeletileg konnyebben kene menjen (en pl. tancolok)

Amugy ne add fel, ha nagyon megszeretned csinalni de sokat kell majd nyujts es nem szabad eroltetni! Annyira amennyire le tudsz mar menni probalj meg minnel tobbet maradni. Majd rohadt nagy izomlazad lesz de hozza fogsz szokni es utana mar megse fog kottyani.

17l

2013. nov. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát.. Köszönöm a válaszokat, remélem sikerülni fog ezek után:)
2013. nov. 3. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!