Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki összeáll...

Segítene nekem valaki összeállítani egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Heti 6 alkalommal járok edzőterembe, olyan edzésterv kellene amivel fogynék és szállkásitanék? Étrendet is ajánlhattok. Azért kérdezek itt,mert az edzőteremben idegen nyelven beszélnek igy ott nem tudok segitséget kérni. :/ köszi előre is. 17/L

2014. jan. 15. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

A gyakorlatok nevei ha nem mondanak sokat akkor érdemes meggooglizni őket sorban, illetve ezen az oldalon némelyiknek van leírása nem is eldugva. Továbbá edzésvideók is találhatóak, ahol a helyes kivitelezést is bemutatják. Persze csak ha van hozzá affinitásod, hogy ilyesmiket nézegess.

2014. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. Szerintem ez nagyon hasznos cikk: dietless.hu/egeszseges-taplalkozas-es-etrend/

A futás szálkásít a legjobban. Heti 4*20-25 perc, a te tempódban. De lehet persze több is.

2014. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jan. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!