Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15éves vagyok nem szeretek...

15éves vagyok nem szeretek edzőterembe járni. Otthon vannaka kézisulyzóim! Milyen otthoni edzést ajánlatok és rendszeres edzés után mikorra lesz láthato az otthoni edzés?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kimondottan egy otthoni edzésterv.

[link]

Mikorra lesz látható?? Akkor ha normálisan eszel melette, és eleget pihensz.

2009. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 3-4hónap?
2009. dec. 6. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a programot csináld olyan 4 hónapig. 4 hónap alatt is lehet ám szépen fejlődni. Ha elérted azt a súlyt, alkatot hogy neked az úgy jó akkor jó :)

HA nem, akkor viszont edzőterem, ahol minden van, és jól felszereltek.

DE! csak akko lesz hasznos az edzés, ha megfelelően kajálsz. Szerintem 15 évesen, elég a napi 3 étkezés, + az edzés utáni TURMIX KÖZVETLEN és rá 1 órára szilárd kaja. A turmix lehet tömegnöveő vagy fehérje is. Így a kiegészítővel együt napi 4 kajád van.

Ja és pihenj eleget. Tehát az étkezésen ,múlik minden. Nem úyg hogy edzek azt madj nő valahogy. KAJA az arcba és menni fog ;)

csáó

2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni de otthoni edzéssel, pláne egy kézi súlyzó szettel semmilyen változást nem fogsz elérni! 15 évesen elég ha megpróbálsz egészségesen étkezni! De nyugodtan lemehetsz terembe is nagyon sok korodbeli srác jár. (Nem fognak kinézni)


Aki meg ilyen hülyeséget ír -> "A turmix lehet tömegnöveő vagy fehérje is" az inkább ne szóljon hozzá!

2009. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
gyurni akarsz egy sett kézi sulyzoval?xdmeny konditerembe sztem tom elsönek ciki még a nagy dömperek 100kg dobálnak adig te csak 40 -et de hid el ez nem szégyen .ök is elkezték valamikor.ha igazán nagy akarsz leni akor szteroidokat is szerezbe
2009. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:25-ös Te Istenbarma.

"A turmix lehet tömegnövelő vagy fehérje" hsz-t, arra értettem hogy ha az edzés utáni Ch-t, elegendő mennyiségben megtudja oldani szilárd kajából is, akkor elég egy fehérje turmix is. De akkor nagyon jó minőséígűt. Ha nem, akkor tömegnövelő. A helyedben megse szólaltam volna. És igen, az otthoni súlyzókkal is jó eredményeket lehet elérni, nem kellenek a gépek. Persze nem versenyzői szintre gondolok, de egy 15 évesnek tökéletes.

2009. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te Idétlen! A tömegnövelőben mi van a nagyobb mennyiségű ch és a többi vitamin stb stb mellett?? FEHÉRJE! Vagy netán a tömegnővelő az semmi másból nem áll csak chból?? A fehérje meg csak fehérjéből?? Fogalmatlan vagy de nagyon... Jah és otthoni edzéssel nem lehet eredményt elérni! Egy személyi edző
2009. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!