Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv összerakásába...

Edzésterv összerakásába valaki segítene (tobbi lent)?

Figyelt kérdés
17Leszek lány. Street workoutos akarok lenni, és neki álltam edzeni szeptemberbe edzőterembe valamit ért de annyira akkor még nem érdekelt, most viszont elhatároztam magam és nagyon megszeretném csinálni. Minden nap biciklizek vagy futok kb.fél-egy orát, utána meg erősítek . Elolvastam a fegyencedzés című könyvet de azok mellé még kéne valami, valaki légyszi segítsen. Most itthon edzek erősítgetek de ez nemér sokat, el menjek edzőterembe vagy fölös? (Tudom h a kaján sok mulik!)
2015. jún. 4. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Kéne még valami? Megy az összes mesterlépés? Ha nem akkor fegyencezz tovább csak többet és nugodtan olvasd el a 2-t is, kiegészíti, lesznek benne további gyakorlatok. Amúgy erősítő edzés után szoktunk aerobot csinálni...
2015. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!