Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futócipőt vegyek ilyen...

Milyen futócipőt vegyek ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, 100kg körüli súllyal, és a bokám is pronál. Vennék valami komolyabb cipőt, ami nekem fontosnak tűnik, hogy kellően párnázott legyen, illetve hogy tartsa a bokámat. Adidas Supernova Sequence-t és Mizuno Wave Rider-t néztem, mindkettő nagyon kényelmes volt, de egyiket sem éreztem olyan jól párnázott, mint a Nike cipőket amiket próbáltam. Most is Nike-m van, viszont annak a boka tartása elég hamar eltűnt.
2015. aug. 16. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100kgt-osan teljesen mindegy a cipő minősége, mindenképpen orosz rulettet játszol a térdeiddel...
2015. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Javaslom, hogy menj be valamelyik szakboltba. Én a Maratonmanban voltam, de a Spuri, Nyúlcipő is jók.

A Maratonmanban ingyenes számítógépes videós elemzést csináltak (nincs kötelező vásárlás sem), majd ajánlottak cipőket direkt az én igényeimhez, amik kb megegyeznek az általad leírtakkal. Szó nélkül hozták a különféle példányokat, végülis egy Saucony-t vettem és nagyon nagyon szeretem. Talpbetét nélkül futok benne, azóta nem fáj sem térdem, sem talpam, sem lábam, az izomláz is sokkal kisebb. Mondjuk a nyújtást sem hanyagolom el.

Kb 32.000 Ft volt, szívtam is a fogam, de nagyon megérte. Egyben ösztönző is, hogy egy ilyen árú cipőt ne hagyjak kihasználatlanul :)

2015. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!