Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek konditermes edzés...

Mit egyek konditermes edzés mellett? Pls aki ért az ilyesmihez olvassa tovább

Figyelt kérdés
2 hete járok terembe, nem akarok én nagy izmokat meg minden csak nah hogy legyek megelégedve magammal, 1 kis has, kar, mell. TUdom hogy nagyon fontos a táplálkozás, a bevitt vitaminok mennyisége meg minden, nem értek ehhez pont ezért kérnék tanácsokat, mit egyek és mennyit.
2010. márc. 9. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

tojásfehérje, csirkemell, rizs, burgonya, zabpehely(nem a nestle), tonhal, halak, husok. zabálj. EDZÉS KÖZBE NEM ESZÜNK.


és am lábad nincsen? se hátad?

2010. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hátad még mindenképp vedd bele az edzéstervbe! A lábat is megedzheted, nem feltétlen kell guggolnod. Valami multivitamint is beszerezhetsz. Nem ajánlanám az Activalt, kicsit olcsóbban megkapod a Scitec Daily One-t, amiben 10x annyi vitamin van mint a béresbe.

Edzés előtt 1-1,5 órával nem eszel, akkor is komplex szénhidrátot, rizs, barna rizs, zabpehely.. lassú felszívódású fehérje, tojás, túró.

Edzés után egyszerű szénhidrát és gyors fehérje, pl. szőlőcukor és tejsavófehérje. Ezeken kívül csirke, pulyka mell.

2010. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
láb, hát??? ezek hol maradnak. [link]
2010. márc. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h lábam meg hátam nincs, hanem hogy ezekre öszpontositok amimet már leirtam, amugy most 1 ilyen edzés tervet csinálok:

Hétfő: Mell - Tricepsz

Szerda: Hát - Bicepsz

Péntek: Váll - Trapéz


Láb meg has minden nap a program befejezése után

2010. márc. 10. 21:26
 5/5 A kérdező kommentje:
és köszi mindent :)
2010. márc. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!