Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 évesen a konditermes edzés...

14 évesen a konditermes edzés tényleg megállíthat a növekedésbe?

Figyelt kérdés
14 éves vagy 56kg körül. heti 2x vagy 3x járok konditerembe. Nem szoktam nagy súllyal guggolni vagy olyan gyakorlatokat csinálni ami a gerincoszlopot terheli. Egy kézzel bicepszre 7,5kg vagy 10kg-val szoktam. Fekvenyomni se szoktam sokkal. Ezeket a gépeket szoktam használni (pl. ilyet: [link] De szinte az összes gépet használom. Nem fogok megállni a növekedésben?
2011. jún. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem állít meg a növésben.
2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem állít meg a növekedésben te már amúgy is abban a korban vagy ahol nem ártalmas a kondizás az egészségedre nézve.
2011. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem a f@szt.

Képzeld el: megsérül az egyik porcod, vagy csontvéged, de semmi baj, ebcsont beforr alapon de hoppá! te még növésben vagy a sérülés gyógyul de közbe nyúlik, nő és íme, egy tökéletesen rosszul mozgatható végtag.

Challenge accepted kedves barátom

u.i: 14 évesen mi a rákot keresel konditerembe ?

2011. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgytudom 14 éves kortól már lehet kondizni és senki nem olyan hülye hogy egyből nagysúllyal edzenek csak páran... amúgy meg csomó konditerembe 16 éves kortól lehet bemenni..
2011. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam h 14 évesen nem kondizhat :)

Csak azt hogy minek mert látható/érezhető eredményt később fog elérni, persze nem mindenki.

Nagy súllyal meg úgyse tud edzeni, mert nem bírja

2011. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!