Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megrendelte már valaki az...

Megrendelte már valaki az Edzés mester progamot?

Figyelt kérdés
Megéri megrendelni? Úgy vélem hihető dolgokat írnak le, mi a véleményetek erről?
2011. júl. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de név alapján felejtős.
2011. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért a név alapján ítélsz? Írd be a googleba és kiadja a kérdésedre a választ!
2011. júl. 24. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert hasonlít az Elcsábítás mesterprogramra megnézve a weblapot ugyanaz az üzleti kör áll mögötte: Céljuk a pénzszerzés. Ilyen információkat hitelesebb forrásokból ingyen is be lehet szerezni.
2011. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. júl. 24. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendkívül drága. Én kaptam egy rakás e-mailt tőle miután eljutottunk oda, hogy a promonak vége és jöhetnek az anyagiak... Addig elég furcsa dolgokat írt. Tökéletesen hihetetlen volt számomra az amit állított. Gyökeresen ellentmondott az írása Arnold írásainak... Lényegében, az egyik a másik cáfolata és fordítva is. Én viszont inkább annak hiszek aki normálisan letett valamit az asztalra és annyi időt ölt bele ebbe, amennyi ideje ez a nő egyáltalán járni tud...
2011. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát arnold is írt akkora f@szságokat hogy elbújhatna...
2011. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én megrendeltem kb fél éve. máig jönnek ezek a tippek emailben, de mindig szarok bele és semmit se érnek.. egy ilyen program csak akkor jó, hogyha fizetős, mert akkor az ember biztosan átnézi és érdeklődik utána, ha már pénzt adott ki érte. ha meg ingyen van akkor az van hogy maaajd megnézem holnap és ezt kb az év minden napján..
2011. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!