Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tandemugrás 4000m-ről. Melyik...

Tandemugrás 4000m-ről. Melyik csapatnál érdemes?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Tendemteam-nál ugrottam. A repülőgp, amivel felvittek (Cesna) elég rozzant volt és szűkös is. Alig tudtak kutiszkolni a szűk ajtó. 40ezer volt az ugrás dvd-vel. Dvd nélkül asszem 32 lett volta. Én Tata körül ugrottam. Ez kb 3 éve volt. De maga az ugrás nagyon jó volt, a srácok kedvesek, kommunikatívak stb.
2011. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Daury válasza:

Szia!


Tegnap előtt ugrottam a Millenium Tandem Team-mel. Nagyon nagyon szuper volt. Nagyon profin csinálták, már a legelejétől abszolút biztonságban éreztem magam. A tandempilóta, akivel ugrottam, nagyon jófej volt és közvetlen. Igaz, hogy 3000 méter magasról ugrottunk "csak", de azt mondták, első pár ugrásnál nem nagyon lehet érezni a különbséget a kettő között. Én kézikamerás videót kértem hozzá, így 39.000 Ft volt. [link]

Én nagyon ajánlom őket, életre szóló élményt szereztek, az már biztos.

2011. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3000 (27 másodperc) méteres és 4000 (45 másodperc) méteres ugrás között 18 másodperc van. Lehet számolni.


Minden kisgépes csapat ezt mondja, mert nem tudnak magasabbra menni. Nem kell nekik bedőlni. Azért mész, hogy kb. ugyanannyi pénzért minél több ideig élvezd a tandemugrást. Felvétel is készül, tehát nem mindegy az a 18 másodperc.


Ahogy a bölcs öregek szokták vót mondani: "Olcsó húsnak híg a leve."


Az se mindegy, hogy milyen felvételeket kaptok az ugrás végén emlékbe. Nézzétek meg a youtube-on tömegivel fellelhető szabvány megúszós vágásokat.


Vannak olyan csapatok is, akik kreatív vágást adnak az ugrás mellé. Mit jelent ez? (www.vimeo.com/tandemugras) Ezt a minőséget nem kapod meg mindenhol :(


Van egy tanulmány a magasságok összehasonlítására az alábbi címen, érdemes elolvasni: (tandemugras.blog.hu)


Ne dőljetek be annak a dumának, hogy az első ugrásnál, úgy se érzitek a különbséget. Kevesen ugranak többször és igenis érzitek a különbséget.

2011. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!