Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tandemugrás lehetséges két fő...

Tandemugrás lehetséges két fő plusz kísérő felállásban?

Figyelt kérdés

Évfordulós ajándékként tandemugrásra gondoltam! Körülnéztem interneten, de nem egyértelmű számomra, hogy ugorhatok-e együtt a barátommal? Vagy csak külön-külön tandempilótával ugorhatunk?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 3. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen külön-külön. Marha kényelmetlen lenne 3-an ugrani és akkora ernyő is kéne hozzá, ami ennyi súlyt elbír. Tehát 2+2 + aki egyedül ugrik és felveszi a fejeteket ugrás közben.
2009. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sajnálom, ha kicsit buta kérdés volt...Igazából én se tudom, hogy gondoltam...(:

Esetleg van olyan típusú ugrás amikor együtt lehetnénk? Persze, nem akarok telhetetlen lenni!(:

2009. dec. 3. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A tandemugrás egy profi ejtőernyősből, ő a tandempilóta, és egy amatör érdeklődőből áll. Tehát a barátoddal csak akkor fogsz tudni ugrani, ha mondjuk te profi ejtőernyőssé válsz. Vagy, két tandempilóta egyszerre hoz le titeket, de ebben az esetben is a gépben látjátok egymást utoljára, a levegőben nem, külön ugrotok ki. A földön ismét találkozhattok. Remélem kimerítő választ kaptál. Az életben is ennyire ragaszkodsz a barátodhoz? Mindent együtt csináltok :) ?
2009. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ragaszkodó vagyok, de nem tapadós!(: Nem csinálunk mindent együtt, nem vagyok híve a "húzzuk vissza" egymást kapcsolatnak.(: Ez 4.évforduló miatt lett volna jó, persze, még így is izgatja a fantáziámat az ugrás.

A válasz egyébként nagyon kimerítő volt, köszönöm!(:

2009. dec. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!