Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol lehet amerikai foci...

Hol lehet amerikai foci edzésre járni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy Magyarországon hol lehet amerikai foci csapatba jelentkezni, edzésekre járni stb. Régóta szeretnék amerikai focizni, de nem igazán tudom, hogy hol lehet jelentkezni. Egyébként 17 éves vagyok, gondolom ilyenkor Junior csapatba tudnék járni vagy nem tudom. Remélem tudtok segíteni.
2011. okt. 13. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt olvasgass:


[link]


vagy vasárnap éjjel Sport2 /22 órátol/élőben ad egy Amerika meccset, mindig beszélnek a Magyar eseményekről-lehetőségekről. Van email, és sms kapcsolat velük, segítenek mindenben.

2011. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem!
2011. okt. 13. 20:52
 3/4 anonim válasza:
Pl Budapesten is van vagy 4 csapat, eleg ha beirod google ba es maris dobalja ki a lehetosegeket. Es igen valszeg Junior leszel.
2011. okt. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tatabányai vagyok,így a saját,most induló csapatunkat tudom csak ajánlani. Nagyon jó a hangulat,és elég jól is hahadunk a csapattal.
2012. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!