Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kondizáshoz milyen cuccot...

Kondizáshoz milyen cuccot ajánlotok? és hogy kezdjek neki, hogy pörgessem fel magam?

Figyelt kérdés

nem koxra gondolok hanem bioteches vagy scitekes cuccokra.

az a helyzet hogy 21 éve svagyok 165cm magas, 72 kg vagyok. 3 éve kezdem el előszőr kondizni fél évig nyomtam rendesen közben nyomtam danabolt is de csak két hétig mert fájt a májam azt tovább nyomtam naturba egész jól kezdtem kinézni aztán a kedvem alább hagyott és hol nyomtam hol nem, kijártam az iskolát és dolgozni kellett akkor már egyáltalán nem gyúrtam nem volt annyi erőm hogy a kettő menjen. de volt pénzem ezért sokat kajáltam meg híztam és el lustúltam, felhíztam 75kgra aztán kicsit fogytam 72kgra, mindig neki rugaszkodok nyomom egy hónapig utána abba hagyom nincs elég kitartásom, hogy lehetne felpörgetni és hogy legyen több erőm hogy ne legyek ennyire fáradékony? és az izmaim még mindig a 60 kilómhoz van hozzá szokva máskor vagánykodtam hogy simán kinyomom magam, húzódszkodok meg minden könnyű volt most meg nem bírom el magam. szóval tanácsot szeretnék kérni hogy kezdjek neki megint? koxolni nagyon nem akarok de közben idegesít sok csíra 50 kg a gyerek de koxol azt nyom fekve 90kgval.

ja és nem vagyok meg elégedve a péniszem méretével van valami amivel lehetne növelni? (egyik gyerek mondta hogy vannak cuccok amik növelik)


2013. jan. 23. 13:38
 1/6 A kérdező kommentje:
rövidebben mivel motiválhatnám magam?
2013. jan. 23. 13:42
 2/6 anonim ***** válasza:

Na kezdjük sorjában. Először is: étrend nélkül még koxal sem mész sokra!

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


2. Kiegészítők: multivitamin (pl mega daily one, multi pro, vitabolic, stb)

Edzés után tejsavóprotein + 50g dextróz

Mehet még kreatin is és ha van lóvéd, akkor edzés előtti energizálónak hot blood, vagy nitrox therapy, ha már Biotök vagy Scitec.:)

3. Nincs pénisznövelő cucc!

2013. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VicToooR x GB ***** válasza:
Ez itt már nagyon veszélyes :DDDDDD
2013. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a baj még az hogy könnyen fel megy a vérnyomásom, lüktet az agyam meg minden azért is félek a koxtól
2013. jan. 23. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
koxot nem is ajánlottam, azt eleve felejtsd el. De, ha magas a vérnyomásod, akkor még az edzés előtti energizálókat is elfelejtheted.
2013. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Félsz a koxtól?!Amit Montez felsorolt táp.kieget az egyik sem kox...............Ha magas a vérnyomásod akkor hanyagold a creatint meg a No fokozókat.


Műtét segítene a dákódon.Kérdezősködj az orvosnál :D

2013. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!