Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit ajánlotok szedni protein...

Mit ajánlotok szedni protein fehérje mellett gyúrós 16 éves srácnak?

Figyelt kérdés
Szálkásítani szeretnék, de nem elfogyni, hanem mégizmosabbnak lenni. Mit ajánlotok?
2009. nov. 16. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szálkásításhoz lapátoljál és ássál napi 8-10 órát.
2009. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány centi, és hány kiló vagy?
2009. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
11%

Fát... Utána meg hasogasd! Annál jobb nincs.

Proteintől csak hájfej leszel, és ha teszemazt lesérülsz, és nem tudod legyúrni, akkor az is maradsz...

Nekem bevált.

Nem baxogatásból mondom, de tényleg jobban jársz...

2009. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

"protein fehérje mellett"


Tudod amúgy hogy a protein mit jelent?


A kérdés alatti magyarázat összesen 1 sor, de ennyiből lehet látni hogy olyan szinten nincs fogalmad az egészről, hogy nagyon. Mielőtt kérdezel OLVASS.

2009. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
öcsi szerintem ne szedj semmit, hidd el, a csajok nem buknak azokra a body buildinges (nem tom h jó írtam e XD) pasikra, akik a tv-ben mutogatják magukat a színpadon. Ja és a gyógyszerekel felszedett izom olyan gyorsan el is tűánik, mint ahogy jött...
2009. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

09:18 - ha ezt te komolyan írtad, akkor sajnos nagyon h*lye vagy!! :D

1. a csajok buknak a bodys pasikra (és itt nem a koxolós aranyláncos bmw/audis parasztokra gondolok), mivel az izmos test esztétikus

2. a fehérje nem gyógyszer istenbarma!!

2009. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én most nem a jóképű izmos srácokra gondoltam, hanem azokra, akik már nem néznek jól ki.... de az biztos, hogy az ilyen porokat, amiket meg kell inni nem valami jók...
2009. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
te is írtad az előbb, hogy te nem azokra az aranyláncos emberekre gondolsz, én azokra gondoltam, jó h jó, ha egy pasinak kocka hasa van és karizma (bad boyz :P), na az nagyon tuti, de azért nem kell tulzásba vinni.... egy ismim is ilyen porokat kevert a vízbe és itta, gyorsan meg is látszott, de el is tünt :( nem vagyok járatos ezekben a dolgokban, lehet, hogy van olyan ami hatásos, de akkor valami minőségesebbet kell venni
2009. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

de azt mondd már el nekem, hogy miért írsz hülyeségeket, ha egyszer nem értesz hozzá?


Ez a hozzáállás rossz. A "porok" amikre te gondolsz (szerintem) fehérjék vagy tömegnövelők, mivel ezeket árulják por formában. Nem instant izmok. Ha megiszod nem leszel izmos. Nem fúj fel. Sima tápanyag, ugyanolyan fehérje mint ami a húsban van. A tömegnövelő annyival több h van benne szénhidrát, ami többnyire szőlőcukor v maltodextrin ami majdnem szőlőcukor csak lassabb felszívódású. nem is ez a lényeg, hanem hogy ettől sem leszel izmos. Max dagadt, de az is a cukortartalma miatt, és mert nem mozogsz.


Ha valaki azt mondta h ettől lett izmos az szimplán idióta.


Az izmok meg nem azért épülnek le mert nem használ fehérjét, hanem mert nem edz. Az x terhelés hatására felépült izmok, ha nincs meg a terhelés leépülnek, mivel nincs rájuk szükség.


Ami káros, és ami árt kezdő szinten az a dopping, mivel a doppingszerek GYÓGYSZEREK. Patikában kapható gyógyszerek beteg emberek részére. A tömegnövelők és fehérjék meg táplálékkiegészítők egészséges emberek részére. A kettő rohadtul nem ugyanaz! Pl az űrhajósok is ugyanilyen "porokat" visznek fel az űrbe.

2009. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó vágja a témát, a többi fogyatékos!
2009. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!