Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Frankey kérdése:

Hány éves kortól érdemes szedni a Keményebb Koxokat ill fehérje porokat? És Melyiket érdemesebb szedni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 20:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

mark86


fehérje porokat bármikor,koxot akkor ha felszedtél 40kiló színizmot és már nem tudsz fejlődni,vagy versenyre készülsz!

2011. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

mark86


érdemes szedni: napi 80 deka csirkemellet,20 tojásfehérjét rizzsel,1 kiló zöldséggel,250gramm túrót,meg protein turmixot reggel,edzés után és este!+ havi egy doboz izületvédőt és vitamint! (12000)!

sok sikert!

2011. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
sehányéves kortól. hacsak nem akarsz steril lenni 30 évesen. a fehérjeporokat szójából csinálják. tele van ösztrogénnel, azaz női nemi hormonnal. a koxokról meg szót sem ejtek...
2011. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

mark86


:DDDDDD

ez nagy volt!!!!

köszi!! :))

xD

szójábóóól-tejsavó protein!

linkelj már nekem arra valami bizonyítékot hogy a fehérjeporok mit tartalmaznak szerinted légyszíves!

nagyon kíváncsi vagyok!

előre is köszi!

2011. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat aszthiszem hogy inkább a fehérjéket választom!! köszönöm még egyszer
2011. jún. 1. 21:05
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Jumbo-t fogok venni!! Elvileg az sokat segít be!
2011. jún. 1. 21:08
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

"A szójafehérje a nap bármely szakában fogyasztható hogy növeljük a fehérjebevitelt, és gyakran fehérjeporok ill. turmixok alkotóeleme"

ezen az oldalon:

[link]

de ezer cikket tudnék neked linkelni, amiben leríják, hogy nagyon sok fehérjepor szójafehérjepor. és nem azt írtam, hogy tejsavó. hanem hogy fehérjepor.

2011. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

ugyanaz vagyok

[link]

[link]

(itt azt is leírja, hogy a szójások nem valók férfiaknak)

2011. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

mark86


köszönöm szépen! nagyon hasznos volt!

én meg tudod mit hallottam? hogy este 6 után nem szabad enni és 60 mg az ajánlott c-vitamin bevitel,szálkásítás:kis súllyal sokat,és nem szabad csak napi 2 liter vizet inni! te ezeket elhiszed?

2011. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
37%
hát ez így van. mit ne hinnék el rajta, kis súllyal sokat, tény. C vitamin kb 60 mg, tény. sok víz mellett nem leszel szálkás: tény. nem szabad este enni: tény. nem is értem mit kérdezel
2011. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!