Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szedjek, hogy szálkásodjak...

Mit szedjek, hogy szálkásodjak? 16/F 183cm 63kg

Figyelt kérdés
Már egy fél éve amerikai focizom heti 2-3 alkalommal 2 órát. Eléggé megerőltet és meg is izzaszt rendesen, de csak minimálisan izmosodtam meg. Mit szedjek változatos étkezés mellett, hogy egy kicsot felgyorsítsam ezt a folyamatot?

2014. jan. 13. 19:36
 1/8 anonim válasza:
Igyál sok tejet, de ne azt a bolti szart, hanem rendes tehéntejet. De fogyasztás előtt forrald fel. Meg sok tojást kell enni. Sok mindkettőbe a fehérje.
2014. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szálkásítás lényege hogy minimális izomveszteség mellett veszíts zsírt. Izom és zsír nélkül ez viszonylag nehéz.
2014. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja, amúgy a 183 centidhez legalább 80 kilónak kéne lenned. Nagyon karcsú vagy.
2014. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
80 kilo? Még így is úgy érzém, hogy van rajtam némi felesleg! De köszönöm az eddigi válaszokat! A tojásos válaszóltól kérdezném, hogy egészséges e minden nap tojást enni? Úgy hallottam az arzén tartalma mitt káros a szervezet számára.
2014. jan. 13. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
kb 76 kiló az ideális testsúly a magasságodhoz de akkor még csak ott vagyunk, hogy egészséges keretek között vagy arról még nem beszéltünk, hogy izmosodni akarsz még pluszba az amerikai foci jellege miatt.
2014. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felesleg lehet hogy van rajtad de izom az nincs.

Tömegnövelő étrend kell. 3g/testömegkg fehérje és 6g/ttkg szénhidrát.

A fehérje főleg húsban halban túróban tojásban van.

Szénhidrát: rizs krumpli zabpehely hüvelyesek.

Amerikai foci edzéstől nem fogsz megizmosodni. Ha izomzatot akarsz növelni akkor súlyzós vagy sajáttestsúlyos edzés kell.

body.builder.hu oldalon megtalálsz mindent.

2014. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem port ne szedj, akkor inkább egyél rendesen. Az olyan, mint az állatoknak a táp.
2014. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. jan. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!