Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hátraszaltóhoz hogyan kezdjek...

Hátraszaltóhoz hogyan kezdjek el alapozni?

Figyelt kérdés
Ha van valaki aki nagyon kedves és van pár szabad perce, akkor ha segítene, azt nagyon megköszönném. Szóóval, tulajdonképpen azt a nekifutásból hátraszaltót szeretném elsősirban megtanulni. Elnézést a szakmabeliektől, nem tudom mi a neve hivatalosan. Ahhoz milyen izomzat kellene, hogyan szoktak nekifogni az alapozáshoz, milyen alapvető képességeket kell elsajátítani hozzá?

2014. máj. 19. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

feltételezem,hogynem akarsz egyebet megtanulni,és csak ezért atletizálni sem mennélel.

nos láb és hát izmok kellenek hozzá.

javaslom a streetworkout nevű "sport" elkezdését ott sok emberke van akitől lehet tanulni.

és:19én szombaton a Goldmann Györgyön amúgy is 4.tali lesz.

2014. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem úgy egyszerübb megtanulni hogyha az alapokat már tudod: hátrabógli, flikk

Aztán kicsit izmosodsz a lábadra-hasadra-hátadra ès vmi vastag matracon elkezdhetsz próbálkozni

(én így tanultam) egyépkén a hátraszaltó könnyebb szerintem ha a flikk után csinálod egyből mert úgy nagyobb lesz a lendületed :)

2014. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2014. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!