Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falmászáshoz milyen izomzat...

Falmászáshoz milyen izomzat szükséges? Gondolkodom hogy elkezdem, de nehéz vagyok ellenben annyira nem túl izmos

Figyelt kérdés
Szóval ilyen 105 kilót nehéz felvinni a falra :DDDDD
2016. márc. 1. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Vékony,de nagyon erős testalkat.Sok futás és street workout jól jön hozzá.
2016. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azért nem sportolsz,mert súlyos vagy és gyenge? Nem azért kéne elmenni, hogy ez máshogy legyen?
2016. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2), de sportolok, futok, de az nem segít falmászásban :DD

azért kérdeztem csak, mert hogy azért kell hozzá egy alap mell/karizomzat

minthogy az ember valszeg nem kezd egyből húzóckodással edzeni

csak nem tudom, hogy ez is olyan-e mint a húzockodás, hogy akkora 'előkövetelménye' van

2016. márc. 6. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy, le kell fogyni. Mellé edzésnek sok húzódzkodás, fekvőtámasz, alkargyakorlatok és futás. Ha nagyon sok túlsúly van rajtad, akkor még ne fuss, hanem gyorsa séta legyen és hosszabb ideig. Mondjuk 45-50 perc. Mellé szálkásító étrend. Keress rá a Sárga Kapszulára, Fegyencedzésre, utóbbi két részes. Menni fog csak edzeni kell.
2016. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egyből húzódzkodni?Ha erős izomzatot akarsz akkor el kell kezdeni húzódzkodni.
2016. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ne fussak?

nem 200 kiló vagyok csak 105 :DDDDDDDDD

5km meg se üt


csak felsőtestre vagyok 'gyengébb', ezért kérdezném ezt

szóval pl így fekvőtámaszból megy 20-25 (ha megint elkezdem akkor 30 is akár), de húzockodáshoz gyenge vagyok

ezért kérdeztem, hogy megérné-e egyáltalán vennem egy alkalmas jegyet így, vagy mivel húzóckodás is eléggé necces, meg se próbáljam azt egyből

2016. márc. 9. 13:07
 7/7 anonim válasza:

Ismerősöm 120 kg, és simán felmászott a Big Wall tetejéig, ahol én paráztam elsőre.


Csak sok erő kell és bátorság ... de 100 kilóval lehet mászni simán..csak keress 70-80 kg körüli mászótársat, aki biztosít.

2017. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!