Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden van MMA edzés kezdőkn...

Szegeden van MMA edzés kezdőknek? Keresgéltem a neten de nem találtam, viszont hallottam már h van, de hogy hol azt nem :D

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka hogy egy szabályrendszert oktassanak.

Inkább keress rá küzdősportokra azt biztos találsz.

2010. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom őszintén szólva én sem hallottam még róla pedig Szegedi vagyok...
2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

thaibox állóharcra+ birkózás v jitsu földharcra. menj két helyre edzeni, jobban jársz. TB és Birkózás (szabadfogású) tuti van szegeden, Bjj-t nemtudom.


de ha full kezdő vagy, zéró küzdősport tapasztalattal, akkor szerintem kezd el az egyiket, és idővel, amikor elérsz egy szintet, kezdj el keresztbeedzeni. pl kezdj el thaiboxolni, és amikor már egész jól megy (1-1.5 év után) jöhet a jitsu, vagy a birkózás. vagy fordítva, grapling jellegű edzések után állóharc.


Másrészt, tudom, hogy nagy divat az MMA, de azt azért elárulom, hogy az ilyen helyeken ritka a kezdő. Túl bonyolult, összetett egy kezdőnek. Ha van valamilyen alap, akkor arra sokkal könnyebb építkezni.

2010. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha,köszi a választ.akkor sztem elkezdem előbb a thai boxot,hogy megtanuljak rendesen ütni,rugni,könyökölni meg térdelni.
2010. jún. 24. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!