Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vannak itt sznob kerékpárosok?

Vannak itt sznob kerékpárosok?

Figyelt kérdés
márc. 21. 07:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én egy sznobakerékpáros vagyok.
márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%
7es, ilyen tényleg van, aki azt állítja, hogy körbetekerte a Balatont, pedig nem is?
márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
12: A Strava tele van ebike-osokkal, akik úgy töltik fel a tekeréseiket, mintha normál biciklivel mentek volna és persze minden szakaszon az első 10-ben vannak. Csak aztán fura, amikor egy 120 kilós 50-es apuka jobb időt megy egy emelkedőn Valter Attilánál. Szerencsére az ilyeneket hamar jelentik és törlik. De mindig vannak kísérletezők.
márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

13:

Én futóként tapasztalom, hogy rengeteg futó szegmensen a top 3-4 egyértelműen bringával ment. Egy időben flageltem őket, de szélmalomharc, van olyan is hogy valaki nem szándékosan, de naponta elteker ugyanarra futásnak rögzítve, mert gondolom az neki a default az óráján, és ilyen 2 perc/km alatti iramok jönnek ki nekik.

márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, én is ismerek olyat, aki e bike-kal ment (rendessel is szokott), feltölti normálként, s azt hangoztatja, hogy őt nem érdeklik a Strava eredmények… ja, persze. Ez pont azt mutatja…
márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Hellmano ***** válasza:
100%

#12


Hajjajjj, de még mennyi...én itt lakom Siófokon és a kérdésben említett sznob bicajosok szép számmal vannak itt. Még ismerősöm is van ilyen, aki ezt csinálja. Egyszer nekem is beadta, hogy micsoda űridőt ment Balaton körön , én meg pont elötte voltam pár nappal és tudtam mik az útviszonyok. Erre direktbe bekérdeztem nála egy beugratós kérdést, mert az egyik szaakasz pont felújítás alatt volt és kerülni kellett miatta, erre behúztam a csőbe vele rendesen :D Nem buktattam le csak elraktároztam, hogy te is aztán "körbe tekerted".


Várj énnél még tudok jobbat is! Olyanról is tudok, akik kocsival körbementék a Balatont és mindenhol megálltak kivették a bicót és lefényképezték magukat, mintha tekerés közben álltak volna meg :D Vannak ám nagy "bicajosok" :)

márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%
16 Jesszus, ez nagyon kemény :D Komolyan ilyenek léteznek?? :D Ezeket nem sznob bringások, hanem szimplán sznob emberek. Mert ezeket nem nevezném bringásnak..
márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Hű, bakker.

Amúgy, a mi csapatunkban tavaly volt egy szétválás, a csapat mindig is úgy volt (9 éve már), hogy akármilyen bicaj, akármilyen sebesség, aki gyors, megy előre, aki lassabb, megvárjuk, vannak regroup pontok.

Na, egyes gyorsaknak ez nem tetszett, hogy ők nem akarnak várni (5000 fontos bicajok, ja Angliában vagyunk).

Na, ők azok, akik lenéznek pl engem, mert nem tudom tartani a tempót,

Bár, igazából ez csak 2 ember, s az vitte a többit.

A 2 ember aki lenéz, pl ki is követtek Stravaról, egxik Facebookról is törölt.

A slusszpoén, hogy az utóbbi illető felesége e-bikekal megy, s még azzal se tudja tartani a tempójukat, de engem meg lenéznek… röhej.

márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%

#18!


Ha síkon mennek, akkor az e-bike esélytelen egy erősebb bringással szemben, mert 25 km/h felett már csak hátrány.

márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Síkon? Itt olyan nincs.

Amúgy ez e -road bike, nem is látszik rajta, hogy az, valami nagyon extra.

márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!