Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tényleg olyan jó tippadó a...

Tényleg olyan jó tippadó a tippstermagic facebook oldal?

Figyelt kérdés
Már régóta követem az oldalukat,és elég jó tippjei vannak a srácnak,de nyílván a rossz tippeket annyira nem reklámozza.A kommentekben se írkál soha senki hogy mennyit bukott vele vagy lehúzás lenne. Jelenleg kedvezményes áron lehetne örökös tagságot venni,és elgondolkoztam rajta hogy befizetek.Ami tetszik benne,hogy nem alibi 1,50-es oddsokat játszik,hanem nagyobb oddsokat,de az nyílván ritkábban is jön.Csak olyanok véleményére vagyok kíváncsi,akik ténylegesen befizettek hozzá legalább 2-3 hónapra.Tudom hogy jönni fog egy 50 milliós sportfogadó,aki azt fogja hajtogatni,hogy top bajnokságokkal nem lehet profitálni,és profi tippadókra kell feliratkozni,na ő rá nem vagyok kíváncsi,neki megkönnyítem a dolgát,kérem hogy ne is írjon ide.

2022. ápr. 3. 16:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Egy módon derítheted ki: befizetsz, és figyeled 1-2 hónapig. Ha bejön, akkor elkezded megtenni a tippeket, ha nem, akkor rájössz hogy kamu, és hagyod a francba.


Mi a garancia arra, hogy itt aki válaszol az nem egy emberük? Semmi.

Fizess be, és ha bejön, írd meg itt válaszként.

2022. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nyílván nincs rá garancia, csak még is nyugottabban utalnék 60 ezer forintot egy vad idegennek, ha valaki azt mondaná hogy tag volt náluk, és hozták a meg ígért színvonalat. Nyílván szerencse is kell ehhez, és minden fogadóban vannak jó, és rossz sorozatai, és ők is elmondják ezt, csak szinte minden posztban úgy hirdeti magát a srác, hogy Magyarországon ő a legjobb. És nem tartanám korrektnek, hogy megbízok egy vad idegenben és utalok neki egy nagyobb összeget, és mondjuk full kamu az egész.
2022. ápr. 3. 21:31
 3/24 anonim ***** válasza:

Lol, ennyibe kerül? :O

Szerintem a legnagyobb csalók ennek a töredékét kérnék. Szedj össze egy csoportot, és közösen fizessetek be. Én benne vagyok, ha gondolod, és megvan 10 ember.

2022. ápr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az örökös tagság jelenleg 59 ezer akciósan, 3 hónap 20 ezer. Az mondjuk eléggé gyanús, hogy az örökös tagság alap áron 236 ezer, és rendszerint havonta akcióba oda adják 40-50 ezer forintért, de visszanéztem az oldalt, és tavaly volt 20 ezer forint is...
2022. ápr. 4. 00:42
 5/24 anonim ***** válasza:
20k 3 hónapra nem realis, biztos hogy kamu.
2022. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szarok bele, hogy nem vagy rám kíváncsi, használd már egy kicsit a fejed, azért adta a Jóisten.

Ha akkora profi lenne a tag, hogy pluszt termel hosszútávon nagy ligákon, miért nem maxolja ki ő maga a tétet a betfairen, pinnaclen? :D Miért adná el neked a tippjeit? :D

2022. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha a te profi tippadóid olyan profik lennének és profitot termelnének a kis ligákon,akkor miért adják el neked a tippjeiket?
2022. ápr. 5. 14:41
 8/24 A kérdező kommentje:
Látszik a profi sportfogadás mellett nem sok életed lehet hogy ide ugatsz annak ellenére hogy írtam hogy nem vagyok rád kíváncsi,mert a véleményed nem mérvadó számomra.
2022. ápr. 5. 14:46
 9/24 A kérdező kommentje:
De tudod mit? Ha te minden tippadót le szarozol, akkor konkrétan mond meg azokat az embereket akikre ha feliratkozok, akkor 50 milliót nyerek egy évben. Mert te minden hova oda írsz, de csak annyit hogy profi tippadókra kell feliratkozni. Mégis honnan a f*aszomból szopjam ki hogy a több ezer tippadó közül ki a profi? Ez egy anonim oldal, neked semmi hátrányod nem származna abból ha konkrétan megmondanád kikre kell előfizetni.
2022. ápr. 5. 15:09
 10/24 anonim ***** válasza:

AllstarbetsHUN oldalt keresd fel, hányszor írjam még le? :D

OH Sport is hiteles stattal rendelkezik, mondhatni testvéroldal.

2022. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!